Jakie błędy popełniają młodzi ludzie wchodząc na rynek pracy?

Właściwy wybór zawodu i mądre zaplanowanie swojej kariery to klucz do sukcesu na rynku pracy. Niestety często zdarza się, że młodzi ludzie już na starcie kariery zawodowej popełniają błędy, za które potem przychodzi im słono zapłacić.

praca, młodzież, rynek pracy,

żródło: ShutterStock

Pójście na łatwiznę

Sukces zawodowy to odrobina talentu i dużo ciężkiej, wieloletniej pracy - takie wnioski można wyciągnąć po przeanalizowaniu historii ludzi, którzy w swoich profesjach potrafili osiągnąć wiele. Silna pozycja zawodowa jest sumą odważnych decyzji i konsekwentnego dążenia w wybranym kierunku. Bez poświęcenia czasu na zdobywanie cenionych na rynku pracy umiejętności trudno liczyć na zawodowy sukces.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • pidat(2014-07-04 08:20) Zgłoś naruszenie 00

  Przede wszystkim startują w Polsce, ale też popełniłem ten błąd. Teraz mam działalność w UK, ale pracując z Polski, z przedstawicielstwa. To wszystko jest zgodne z prawem Unii, działamy na schemacie Pawła Kurnika. Generalnie same przenosiny były dla nas rewelacyjnym pomysłem, bo przynoszą 15 tysięcy oszczędności przez rok. Przy mojej skali działalności to na prawdę bardzo duża suma.

  Odpowiedz
 • Pawel(2014-06-29 20:22) Zgłoś naruszenie 00

  pierwszy błąd to taki,że są jeszcze w polszce

  Odpowiedz
 • komercha, kopiuj-wklej(2014-06-29 22:11) Zgłoś naruszenie 00

  co to znaczy "źródło: ShutterStock", to wy nie piszecie sami "swoich" art., wklejacie z innych stron? dzieląc na 10 małych części, żeby wstawiać więcej reklam? są jeszcze dobre serwisy informacyjne w internecie - szukajcie, a znajdziecie, tyle że nie tutaj.

  Odpowiedz
 • kolo(2014-06-29 15:40) Zgłoś naruszenie 01

  Największym błędem było popieranie PO w wyborach,ale to sie da zmienic i będzie praca w Polsce dla młodych Polakow

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!