Chcesz zmienić pracę? Zobacz jak zrobić to dobrze

Czasem zmiana pracy jest konieczna, lepiej jednak, gdy jest to działanie przemyślane i zaplanowane. Jak więc należy zmieniać pracę w mądry sposób?

Curriculum Vitae

żródło: ShutterStock

CV i portfolio

Większość pracujących na etacie nie uzupełnia na bieżąco swojego CV, ani tym bardziej portfolio, czyli katalogu projektów wykonanych. Jeśli jednak podejmujemy decyzję o zmianie pracy – nadchodzi czas, by zebrać i uporządkować historię dotychczasowej kariery. Uzupełnij swoje CV o opis tego, co robiłeś w ostatnim okresie, pokaż w liczbach swoje sukcesy (np. „Zarządzałem projektem o wartości 100 tys. złotych” lub „podwyższyłem sprzedaż produktu X w okręgu Y o 15 proc.”). Warto też poprosić zaufaną osobę, by przeczytała odświeżone CV i podzieliła się z nami swoją opinią na jego temat.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • kansa(2015-06-05 14:13) Zgłoś naruszenie 02

    Coach mi pomógł, to nie było proste, bo sama nie wiedziałam co robić, ale ostatecznie pracę zmieniłam - treningi z Joanną Konieczną wiele spraw mi uzmysłowiły. O wielu kwestiach zmieniłam zdanie i jednak jestem teraz inną osobą - szukam pomysłów na nowe życie, rozwijam się i liczę, że to przyniesie efekty!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!