Rozmowa kwalifikacyjna? Większość tych pytań na pewno usłyszysz

Rozmowa kwalifikacyjna – czyli moment, w którym decyduje się nasze być, albo nie być w nowym miejscu pracy. Jeśli jesteśmy do takiej rozmowy dobrze przygotowani - mamy szansę na zatrudnienie. A do rozmowy kwalifikacyjnej można się przygotować, ponieważ rekrutujący – niezależnie od branży – często zadają starającemu się o pracę te same pytania. Przedstawiamy więc krótką ściągawkę dla starających się o pracę - 10 pytań najczęściej zadawanych kandydatom w czasie rozmowy kwalifikacyjnej według portalu About.com.

Praca rozmowa

żródło: ShutterStock

Jak radzisz sobie w sytuacjach stresowych?

Stres może mieć dobry, motywujący wpływ na człowieka. Możemy więc odpowiedzieć, że presja czasu skłania nas do intensywniejszej pracy i osiągania lepszych wyników. Przykład udanego zadania, które zrealizowałeś pod presją czasu, będzie tu jak najbardziej na miejscu.

Dobrze odbierana jest także odpowiedź, że dla zredukowania niepotrzebnego stresu, odwiedzasz siłownię, klub fitness, jeździsz rowerem lub biegasz.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!