« Powrót do artykułu

Znudzeni ludzie są kreatywniejsi. Chcemy pracować nie tylko, by zarabiać, lecz także po to, by się rozwijać

Pandemia przyspiesza gospodarcze trendy, które mogą uczynić nas szczęśliwszymi. Pod warunkiem, że przetrwamy erę wielkiej nudy.

biuro praca

żródło: ShutterStock

Wszystko to jest sprawą indywidualnych preferencji, ale jedno w badaniach nad relacją pracy i szczęścia jest jasne: chcemy pracować nie tylko po to, by zarabiać, lecz także po to, by się rozwijać i mieć wpływ na otoczenie.

statystyki

Komentarze (6)

 • rand(2020-10-09 15:17) Zgłoś naruszenie 80

  W polsce umiejętność zarządzania zatrzymała się na okresie pańszczyzny. Oto jakiś partyjny wybranek zostaje kapo i nagle doznaje olśnienia, że oto może pastwić się nad poddanymi pracownikami. Nikt kapo nie ocenia po celach, tylko po statystyce. Więc urząd ma zrobić tysiąc kontroli. Nie musi zablokować spalania śmieci, najważniejsze żeby było tysiąc kontroli na tysiąclecie. Wojsko nie musi wykształcić zabójczo skutecznych strzelców, tylko musi wystrzelić sto tysięcy naboi, choćby do kubła na śmieci, etc...etc... Wszędzie patostatystyka. Obciążanie ludzi zbędą pracą, żeby nie mieli czasu na robienie rzeczy pożytecznych i na chwilę zastanowienia jak robić to lepiej.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • JAcóś(2020-10-09 08:59) Zgłoś naruszenie 50

  Współczesna inżynieria społeczna zmierza w kierunku budowania społeczeństwa sieciowego... Nic nie dzieje się tak zupełnie z przypadku. Czasem przypadkowi można pomóc. A już grzechem jest "zmarnować taki dobry kryzys"...

  Odpowiedz
 • Kuba(2020-10-09 08:54) Zgłoś naruszenie 45

  Pierś korka na potrzeby Tuska mające udowodnić że mamy pracować do śmierci i jeden dzień dłużej gdtly ten życiowy nierób siedzi gdzieś teraz w Szwajcarii i POpija za Nasze pieniądze drinki.

  Odpowiedz
 • dzwon ze spiżu(2020-10-09 12:03) Zgłoś naruszenie 03

  Gi erek zrobił z górników , chło pu rogi urosły od czasu obowiązkowych dostaw do dzisiaj. Ja następne pół roku polskich produktów żywnościowych nie kupię. Resztę tzw. społecze ństwa rozpuściła po stko muna pi sio rska.Aby temu zapobiec należy natychmiast podnieść wiek emerytalny, skończyć z rozdawnictwem (ewentualnie wyciągnąć wojskowe garkuchnie i wystawić na ulicach z grochówką). Chło pu dopłaty od produkcji ,a nie za to ,że jest. A górnicy natychmiast do przekwalifikowania.Gdy pod koniec 80-tychlat padało budownictwo żaden górnik palcem nie kiwnął w obronie budowlańców , więc teraz vice versa.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!