« Powrót do artykułu

Napisał o upadłości Poczty i stracił pracę

Na początku roku największy pracodawca w kraju ostrzegał przed konsekwencjami pisania o firmie w mediach społecznościowych. Teraz sięgnął po dyscyplinarkę.

Poczta Polska

żródło: ShutterStock

Na początku roku największy pracodawca w kraju ostrzegał przed konsekwencjami pisania o firmie w mediach społecznościowych. Teraz sięgnął po dyscyplinarkę.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • Ta Firma nie umie się unowocześnić....(2019-10-21 12:47) Zgłoś naruszenie 41

  Powinni stworzyć Superaplikację do adresowania, opłacania i kontroli przesyłek. Tak by każdy mógł założyć sobie konto i drukować etykiety nadawcze listów czy paczek. Opłacać to przez internet. A w okienku szybko nadać lub odebrać swoją przesyłkę..... To co jest teraz to KURIOZUM. Paniusia z urzędu z dziesiątkami listów wpisuje do Księgi Nadanej Korespondencji wzór 1950r. A paniusia na Poczcie Wpisuje do Zestawienia Przyjętych Przesyłek Wzór 1940r...... I to trwa, trwa i trwa.....Potem kleją Znaczki i je liżą i lepią. Wcześniej ważą i każda koperta wymaga innych nominałów Znaczków więc dobierają komplety do Sumy i Lepią.....Potem Paniusia kupuje komplety Znaczków każdego z nominałów.... Olga Tokarczuk z tego mogła by napisać Epopeję Narodową. Ludzie zaraz 2020r i loty na Marsa ,a Poczta tkwi w marazmie. Przecież to można usprawnić i zarabiać KASĘ jak cholera ale trzeba chcieć !!!!!!

  Odpowiedz
 • Dobrze zarabiający Nauczyciel.(2019-10-21 16:10) Zgłoś naruszenie 40

  Upadłość czego Rady Nadzorczej ,tam się zarabia pieniądze i ma się realne wpływy na gospodarkę .Ujawnić majątki ludzi i ich rodzin zatrudnionych w Radach Nadzorczych desygnowanych przez Skarb Państwa czyli nas podatników .

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Dobrze zarabiający Nauczyciel.(2019-10-22 18:59) Zgłoś naruszenie 00

  Wlad da możesz wierzyć.

  Odpowiedz
 • 126p(2019-10-22 08:35) Zgłoś naruszenie 00

  Jestem przeciwny karaniem za coś takiego,jednak bez sensu jest pisanie o czymś w taki sposób.Bo to że coś jest ,,możliwe,, czy nie jest ,,możliwe,,może dotyczyć każdej sprawy na każdy temat.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!