« Powrót do artykułu

Przepoczwarzenie: Epoka szefa dyktatora przechodzi do lamusa. Co czeka pracowników?

Korporacja jako mała, centralnie sterowana gospodarka, w której każdy musi wypełniać polecenia szefa dyktatora, staje się przeszłością. W epoce cyfrowej to pracownik znajduje się na silniejszej pozycji.

Magazyn DGP 13 września 2019

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Magazyn DGP 13 września 2019

statystyki

Komentarze (4)

 • XXYYZZ (2019-09-14 09:50) Zgłoś naruszenie 50

  Obawiaam się, że scenariusz filmu sf już się ziszcza. W relacjch z innymi słyszę treści reklam, powołanie się i argumentówanie ich treścią. Ludzie myślenie zastąpili powtarzaniem, a często fikcję serialową mylą z rzeczywistością, bohaterów serialowych traktują jak bliskich. I takie osoby/mentalności poddadzą się każdej innej manipulacji/zarządzaniu. Proces idiokraacji, dla wielu niezauważalnie, już się rozpoczął. Trudniej określić od kiedy. Ten proces wzmacniją i przyspieszają populistyczne media.

  Odpowiedz
 • ANTYKACZKA(2019-09-15 16:38) Zgłoś naruszenie 51

  NIESTETY W POLSCE JESZCZE,NIE I DŁUGO NIE...U NAS NADAL JEST JAŚNIE PAN PREZES, WOŻĄCY SIĘ LEXUSEM, MEROLEM, BENTLEYEM,CZY INNYM DROGIM *************************** MA NIE PYTAĆ,NIE MIEĆ UWAG,A O PODWYŻCE,NIECH ZAPOMNI,NIECH SIĘ CIESZY,ŻE PRACUJE!!POLSKIE STANDARDY, KULTURY PRACY, RELACJI PRACODAWCA =PRACOWNIK,TO NADAL EPOKA CHŁOPA PAŃSZCZYŹNIANEGO I WASALA!!

  Odpowiedz
 • Korekta(2019-09-13 15:30) Zgłoś naruszenie 20

  Dutch <> Danish. Philips to firma holenderska.

  Odpowiedz
 • Chomiczek(2019-09-23 12:01) Zgłoś naruszenie 00

  Do takich zmian potrzebne jest demokratyczne społeczeństwo. W Polsce jest wybór między folwarcznym faszyzmem a la PiS oraz folwarcznym neoliberalizmem a la PO. Ruch postępowy, demokratyczny w Polsce jest słaby. Istnieje tylko na ideowej lewicy.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!