« Powrót do artykułu

Będzie proces pracowników z Biedronką

W tym tygodniu komisja zakładowa NSZZ „Solidarność” złoży do sądu w Poznaniu pozew przeciwko największej sieci dyskontowej. Przekonało ją do tego pismo z Głównego Inspektoratu Pracy.

Biedronka

żródło: ShutterStock

JMP zapewnia, że w skali kraju pieniądze w ramach tego specjalnego świadczenia trafiają do tysięcy pracowników.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • Qwerty(2018-07-30 09:23) Zgłoś naruszenie 61

  Ciekaw jestem, w jakim trybie i jaki sąd rozpatrzy legalność regulaminów. Kolejna, medialna ściema na sezon ogórkowy.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Robert (2018-07-30 09:28) Zgłoś naruszenie 50

  Bardzo ładnie skomentował dzialania medialne Solidarności w Biedronce przewodniczący innego, także niszowego związku. Stwierdził „ w jednorożce też nie wierze” mówiąc o zapowiedzianym medialnie kilka tygodni temu sporze zbiorowym. Spór także był tylko w mediach.

  Odpowiedz
 • bach(2018-07-31 12:37) Zgłoś naruszenie 25

  Niech się przyjrzą związkowcy, jak obecnie pracują pracownicy Biedronki. Mają niezłe zarobki, ale towaru nie potrafią wyłożyć na czas, oznaczyć dobrą ceną. To zresztą choroba wielu sprzedawców, wielu marketów. Będziemy mieć znowu nowych działaczy związkowych. Bohaterów takich jak K. Morawiecki i Duda. Durnowaci pracownicy wyją na zw. zawodowych jak stoczniowcy na Solidarności. Oszukiwać to może tylko Rydzyk - za nim stoi potęga wydrwigroszy Rzymu.

  Odpowiedz
 • Witold (2018-08-06 20:02) Zgłoś naruszenie 10

  „W tym tygodniu komisja zakładowa NSZZ „Solidarność” złoży do sądu w Poznaniu pozew przeciwko największej sieci dyskontowej. ” I co? Tydzień minął, a pozwu nie ma. Zapowiadanego przez Panią Redaktor sporu zbiorowego, też nie ma.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!