« Powrót do artykułu

Pokoje z hamakami, akwarium przy biurku i możliwość drzemek: Zobacz najdziwniejsze zachcianki programistów (które są spełniane)

O wymaganiach programistów krążą prawdziwe legendy. Firmy IT stają na głowie, żeby zwabić pracowników, kusząc nie tylko wysokimi zarobkami, a programiści robią, co mogą, żeby im tego nie ułatwiać. Ich zachcianki mogą wprawiać w osłupienie. Zwłaszcza, że bywają spełniane.

Haker przy komputerze

żródło: ShutterStock

Konsole do gier z najnowszą wersją gry FIFA, pokoje z hamakami, codziennie świeże owoce, kanapki na koszt pracodawcy - czego jeszcze życzą sobie programiści?

statystyki

Komentarze (2)

  • roomcayz(2018-07-16 10:15) Zgłoś naruszenie 00

    no ********* a jeszcze chcą żeby im za pracę płacić, przecież to łamie długoletnią tradycję wyzysku pracownika w Polsce 😆

    Odpowiedz
  • Norton(2018-07-18 12:54) Zgłoś naruszenie 00

    mój syn studiował informatykę na Uniwersytecie Technicznym w Niemczech, teraz podjął 3letni Ausbildung, również w Niemczech. Miesięcznie dostaje netto 670 euro, w 2gim roku będzie to 760 a w trzecim 850 euro. Po zakończonym okresie będzie dyplomowanym programistą. Jego praca wyglada tak że przez 3 dni w tygodniu pracuje a 2 dni się uczy w szkole wyższej. Przychodzi do pracy i ma zrobić swoje, nikt nie patrzy na czas. Firma jest otwarta od 8 do 18 i jak chcesz to przychodzisz na 8 a jak lubisz pospac to na 10tą. Włada płynnie trzema językami a w rosyjskim tylko się dogaduje. Juz jako nastolatek bawił sie programowaniem, C++ , Linux-Distributionen/ Manjaro, Linux Mint/Raspbian, GUI, Libraries/Frameworks, NET, Qt, GTK, SDL czy OpenGL to dla niego dzisiaj przysłowiowa bułka z masłem. Ciekaw jestem ile taki człowiek jest obecnie wart w Polsce?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!