Najlepsze hotele SPA

Serwis rezerwacji hoteli Agoda.com przedstawia coroczną listę najlepszych hotelowych spa, w których goście mogą zregenerować siły, zrelaksować się, i skorzystać z najciekawszych zabiegów upiększających.

Aum Spa - Crimson Resort

żródło: Materiały Prasowe

Crimson Resort & Spa Mactan, Filipiny. Utrzymany w balijskim stylu Crimson Resort & Spa Mactan leży na rozległym terenie obejmującym aż 15 akrów. Nazwa hotelowego Aum Spa pochodzi zarówno z hinduistycznej mantry „Om”, jak i od pierwszych liter angielskich wyrazów Authentic, Unique i Meaningful (prawdziwe, unikalne i znaczące), określające wartości, które uosabiają wszystkie dostępne tu zabiegi. Zajmujące ponad 2000m2 spa zatrudnia jedynie wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale poddawani są dodatkowym szkoleniom. Goście skorzystać mogą między innymi z peelingu z wykorzystaniem bogatej w witaminy rośliny kamunggay, który hamuje procesy utleniania tkanek, lub rozluźnić mięśnie i pobudzić krążenie krwi dzięki masażowi gorącymi kamieniami bazaltowymi. Po całym dniu opalania warto natomiast nałożyć na twarz maseczkę z lilią wodną, a ciało otulić specjalnym kompresem, który nawilży skórę i pobudzi syntezę kolagenu.

statystyki

Komentarze (1)

  • Monka(2015-09-08 15:07) Zgłoś naruszenie 00

    A może jakieś hotele z Polski, ja do tej pory byłam w Dołońce SPA i wrażenia jak najlepsze - odprężające zabiegi, pyszne jedzenie i malownicza okolica, ale nie mam zbyt dużego porównania więc jeśli macie jakieś propozycje to polećcie...

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!