« Powrót do artykułu

Nierealna obietnica czy szansa na większe zarobki? Wszystko o zwolnieniu z PIT dla młodych

„Bez PIT dla młodych” to jeden z filarów tzw. piątki Kaczyńskiego, czyli kolejnej paczki obietnic Prawa i Sprawiedliwości. Choć projekt nie został jeszcze opublikowany, już sama zapowiedź pomysłu nasuwa pytanie, czy nie jest to kolejna, wielka obniżka dla niewielu podatników tak jak w przypadku wprowadzenia niższego podatku CIT, i czy tegoroczna kiełbasa wyborcza nie okaże się zbyt kosztowna.

praca

żródło: ShutterStock

Choć projekt nie został jeszcze opublikowany, już sama zapowiedź pomysłu nasuwa pytanie, czy nie jest to kolejna, wielka obniżka dla niewielu podatników tak jak w przypadku wprowadzenia niższego podatku CIT, i czy tegoroczna kiełbasa wyborcza nie okaże się zbyt kosztowna.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • pisek(2019-04-14 23:32) Zgłoś naruszenie 31

  Rozdajemy, rozdajemy... az pier... wszystko

  Odpowiedz
 • pisek(2019-04-14 23:32) Zgłoś naruszenie 31

  Rozdajemy, rozdajemy... az pier... wszystko

  Odpowiedz
 • Tadeusz(2019-04-15 11:55) Zgłoś naruszenie 03

  bo bogactwo narodów nie pochodzi z pracy (bo można na przemian kopać i zasypywać rowy), bo w realu bogactwo narodów pochodzi z produkcji sprzedanej (towarów i współdziałających usług i praw) a aby tu była duża sprzedaż, to miliony rodzin muszą mieć więcej kasy (sprzężenie zwrotne dodatnie w obiegu zamkniętym) bo bez tego to bogaciło się jakieś 2 promile najbogatszych kosztem harówki reszty, niemal bez uczestniczenia w i tak miernym wtedy wzroście gospodarczym. Tak działa PiS względem zakłamanego liberalizmu.

  Odpowiedz
 • Tadeusz(2019-04-15 11:50) Zgłoś naruszenie 01

  bo dziewczyny, zamiast masowo studiować coś degenerującego, powinny urodzić dodatkową dwójkę dzieci i wychowywać na lepszych od siebie w rodzinie.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!