Najlepsze miejsca do zobaczenia w 2013 roku

Czołowi blogerzy turystyczni, którzy są twórcami najbardziej popularnych blogów turystycznych na świecie, dokonali wyboru najlepszych miejsc, które warto zobaczyć w 2013 roku.

Birma

żródło: ShutterStock

Birma (Mjanma) - do 2011 roku była rządzona przez wojskową juntę, kiedy to wybrano pierwszego cywilnego prezydenta, który „otworzył” państwo na świat. Zdaniem Glogerów turystycznych warto odwiedzić Birmę w 2013 roku, ponieważ jest ona nowym „trendem” w turystyce i za chwilę będzie bardzo popularnym miejsce wycieczek z całego świata, co zdecydowanie przełoży się na wzrost cen oraz zatracenie prawdziwego, dziewiczego charakteru państwa.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Artykuły powiązane

statystyki

Komentarze (1)

  • renatka(2013-03-17 12:24) Zgłoś naruszenie 00

    Dobrze, że blogerzy uwzględnili w tym rankingu także Turcję. To jest nieprawdopodobnie różnorodny kraj, gdzie, choć nie lubię tego sformułowania, każdy znajdzie coś dla siebie. Cztery morza, antyczna spuścizna, tajemniczy, ale barwny wschód kraju - Kurdystan, dobra kuchnia, ludzie "wschodni", co oznacza gościnność i otwartość. Od lat jeżdżę do Turcji, wykupuję sobie wycieczki, najczęściej w biurze alfa star i potem w ich ramach sporo zwiedzam. Ktoś mógłby powiedzieć, że co roku wyjeżdżać do tego samego kraju, to jakaś straszna nuda, ale ja tak nie uważam. Powoli rezerwuję wyjazd na tegoroczny sezon:)

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!