« Powrót do artykułu

Premiera Windows 10. Czym zaskoczył Microsoft?

Jeśli wierzyć prześmiewczemu „prawu Microsoftu”, że co drugi system jest sukcesem rynkowym, nowe dziecko koncernu jest na niego skazane

Windows 10

żródło: Materiały Prasowe

Windows 10

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • Ja to ja(2015-07-30 01:39) Zgłoś naruszenie 00

  Do piachu z windowsem. Tylko OSX!

  Odpowiedz
 • 3(2015-07-30 09:29) Zgłoś naruszenie 00

  "Windows 10 na zwykłym komputerze przypomina wersję 7. Ma menu „Start”, a aplikacje uruchamiają się w oknach " - koło zostało na nowo odkryte. Nie widzę powodów dla przesiadki z win7.

  Odpowiedz
 • stary ale jary(2015-07-30 10:45) Zgłoś naruszenie 00

  Fenomenem Microsoftu był XP, wtedy już powinni wpaść na pomysł zatrzymania się i udoskonalania aktualizacjami, mieliby nr. 1 na rynku. Najgorzej jest jak na siłę zmienia się coś, po to tylko żeby zmienić, w ten sposób lepsze może stać się wrogiem dobrego. Podrasowany wizualnie "ixpeck", dostosowany nowymi wymogami i nic lepszego nie trzeba.

  Odpowiedz
 • Waldek(2015-08-01 18:02) Zgłoś naruszenie 00

  Trzeba odłożyć na nowy komputer, wgrać do niego legalną "7" lub "8". Dopiero wtedy pobrać Windows 10, bo jeśli na stary komputer pobierzemy nowy system, to mimo posiadania wersji "box" siódemki czy ósemki na nowym komputerze dziesiątka będzie piracka! Radzę każdemu na to uważać! A redakcje pism, nie tylko komputerowych proszę o robienie dookoła tego "szczegółu" w instalacjach większego szumu, bo inaczej Microsoft będzie zarabiał na nowej wersji kasę od tych, co powinni mieć za darmo.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!