Świąteczne aplikacje na androida: złoż oryginalne życzenia i umil czas swoim dzieciom

Prezentujemy zestawienie najciekawszych aplikacji na androida o tematyce świątecznej. Znajdzie się w nim oprogramowanie pozwalające na wysyłanie świątecznych kartek, czy odsłuchanie kolęd. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych – uwzględniliśmy również edukacyjne gry i kalendarze.

  • <strong>Google Santa Tracker</strong>
<br><br>
Propozycja od Google to zestaw gier, w raz którymi oczekiwać możemy na przybycie Świętego Mikołaja. Zawiera również kalendarz adwentowy odliczający dni pozostałe do świąt. Na bieżąco dostarczane są nowe funkcje oraz gry.
  • <strong>Winszomat</strong>
<br><br>
Aplikacja pozawala na stworzenie ciekawych życzeń świątecznych lub noworocznych. Zawiera nie tylko gotowe formułki, lecz pozwala także na dodanie własnej treści i wysłanie jej za pomocą sms-a. Dzięki oprogramowaniu możemy stworzyć również świąteczną kartkę, do której załączone zostaną zdjęcia. Prześlemy ją następnie mms-em lub udostępnimy na Facebooku.
  • <strong>Christmas Photo Frames</strong>
<br><br>
Dzięki tej aplikacji skomponujemy ciekawe świąteczne kartki, które wyślemy następnie mailem czy mms-em lub udostępnimy najbliższym za pomocą mediów społecznościowych.
  • <strong>Najpiękniejsze Kolędy</strong>
<br><br>
Święta to również czas kolęd. Aplikacja Najpiękniejsze Kolędy gromadzi je w jednym miejscu. Dzięki oprogramowaniu szybko znajdziecie teksty pieśni w swoim smartfonie.
  • Christmas Radio
<br><br>
Po skończonym kolędowaniu klimat świat zachowasz dzięki aplikacji Chistmas Radio. Za jej pomocą otrzymujesz dostęp do wielu tematycznych stacji z całego świata.
  • <strong>Words of Wonder – gra od Disney’a</strong>
<br><br>
Ta gra-łamigłówka polega na odnajdywaniu słów na szachownicy liter. Za doskonale odtworzony zimowy klimat odpowiedzialni są ludzie z Disney’a.
  • Christmas Tree
<br><br>
Ta edukacyjna gra to świetna propozycja dla dzieci do 3 roku życia. Uczy nazw kolorów oraz akcesoriów świątecznych. Uczestnicząc w strojeniu choinki, dziecko ma do wyboru  szereg bombek, lampek czy łańcuszków. Aplikacja pozwala na zapisywanie stworzonych kompozycji.
  • <strong>Christmas Recipes</strong>
<br><br>
Aplikacja zapewnia nam przepisy na dania świąteczne. Propozycje podzielone zostały na trzy kategorie: pierwsze i drugie danie oraz desery.
  • <strong>Elf Advernture Christmas</strong>
<br><br>
To kalendarz adwentowy dla najmłodszych. Pozawala na odliczanie dni pozostałych do Bożego Narodzenia. Składa się z 24 epizodów, które angażują użytkownika w pomoc elfom przy przedświątecznych pracach. Zawiera także gry, zagadki, puzzle oraz rysunki.
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!