Rewolucyjny Android i smart-zegarki. Zobacz nowości zaprezentowane na Google I/O

W San Francisco rozpoczęła się deweloperska konferencja Google I/O - najważniejsza impreza technologiczna odbywająca się pod patronatem giganta z Mountain View.  Niekwestionowanym bohaterem tegorocznego Google I/O jest system Android L, który w najbliższych miesiącach ma zagościć na wszystkich naszych urządzeniach - od smartfonów, przez telewizory, smart-zegarki i laptopy, a skończywszy na komputerach pokładowych w samochodach. Prezentujemy najważniejsze nowości zaprezentowane podczas wczorajszej konferencji Google'a.

Google I/O 2014

autor: David Paul Morrisżródło: Bloomberg

Rewolucyjny Android L

Jedną z największych niespodzianek tegorocznego Google I/O była prezentacja nowej wersji najpopularniejszego mobilnego systemu operacyjnego na świecie. Gigant z Mountain View poeksperymentował z designem swojego OS-a. Będzie on teraz bardziej minimalistyczny i spójny - bez względu na urządzenie, z którego korzystamy. A tych urządzeń będzie całkiem sporo - od telewizora, przez smartfony i tablety, a skończywszy na coraz popularniejszych smart-zegarkach.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!