Nowy Wiedźmin? Watch Dogs? Zobacz najbardziej oczekiwane gry 2014 roku

W mijającym roku na rynku gier doszło do prawdziwej rewolucji. Swoje premiery miały bowiem dwie konsole nowej generacji - PlayStation 4 i Xbox One. Póki co, próżno jednak szukać gier, które już dziś skłoniłyby nas do zakupu jednego z tych urządzeń. To wszystko zmieni się już za kilka miesięcy. Prezentujemy osiem gier, które podbiją nasze konsole i PC-ty w 2014 roku.

  • <b>Thi4f (PC, X360, PS3, XONE, PS4)</b>
<br><br>
Powroty są ostatnio w modzie. Wystarczy wspomnieć ogromny sukces "Tomb Raidera", który został przez nas uznany za jedną z najlepszych gier 2013 roku. Być może bezczelny złodziej Garrett nie jest postacią tak kultową, jak Lara Croft, ale gorąco wierzymy, że "Thi4f" udźwignie ciężar oczekiwań fanów legendarnej serii.
<br><br>
<b>Premiera: luty 2014</b>
  • <b>The Elder Scrolls Online (PC, XONE, PS4)</b>
<br><br>
"The Elder Scrolls" to bez wątpienia jedna z najważniejszych serii w historii gier. Twórcy postanowili wykorzystać ogromną popularność stworzonego przez siebie uniwersum, jak również fakt, że gra posiada rzeszę oddanych fanów. Właśnie oni w marcu 2014 roku rozpoczną wieloosobową zabawę z MMO "The Elder Scrolls Online". Jednym z najważniejszych elementów gry mają być potężne bitwy, w których uczestniczyć będzie nawet do 200 graczy jednocześnie. Twórcy obiecują również ogromny świat, który ma przewyższać nawet ten znany nam ze "Skyrima".
<br><br>
<b>Premiera: marzec 2014</b>
  • <b>TitanFall (PC, X360, XONE)</b>
<br><br>
TitanFall został okrzyknięty największym hitem targów E3 2013. Jednym z najbardziej innowacyjnych elementów tego wieloosobowego FPS-a jest możliwość kontrolowania gigantycznych 8-metrowych mechów.Twórcy obiecują nam klimat rodem z najlepszych filmów science-fiction, a także niezapomniane sieciowe bitwy, w których uczestniczyć będzie do 16 graczy.
<br><br>
<b>Premiera: marzec 2014</b>
  • <b>Watch_Dogs (PC, X360, PS3, XONE, PS4, WiiU)</b>
<br><br>
Na "Watch_Dogs" czekamy już od ponad dwóch lat. Miejmy nadzieję, że oryginalny pomysł, cybernetyczny klimat i znakomita grafika wynagrodzą nam to z nawiązką. "Watch_Dogs" to antyutopijny thriller, w którym wcielamy się w postać Aidena Pearce'a. Najprościej rzecz ujmując, nasz bohater jest hakerem walczącym ze "złym rządem" za pomocą jego własnej broni – systemu ctOS, który kontroluje miejską infrastrukturę, a przy okazji inwigiluje mieszkańców.
<br><br>
<b>Premiera: maj 2014</b>
  • <b>Mad Max (PC, X360, PS3, XONE, PS4)</b>
<br><br>
Prawdziwa gratka dla fanów postapokaliptycznego świata znanego z kultowej serii filmów w reżyserii George’a Millera czy też słynnego "Fallouta". Ci, którzy spodziewają się jednak powtórki z kinowego "Mad Maxa", będą musieli obejść się smakiem. Trzecioosobowa gra szwedzkiego studia Avalanche Studios opowiadać będzie zupełnie nową historię, choć nie zabraknie w niej symboli i nawiązań, które z pewnością ucieszą wielbicieli filmów z Melem Gibsonem w roli głównej.
<br><br>
<b>Premiera: czerwiec 2014</b>
  • <b>Metal Gear Solid V: Phantom Pain (PC, X360, PS3, XONE, PS4)</b>
<br><br>
Hideo Kojima po raz kolejny chce wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, a "Phantom Pain" jest na najlepszej drodze, aby powtórzyć sukces poprzednich części MGS. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery gry, ale twórcy potwierdzili już, że w marcu ukaże się kilkugodzinny prolog "Ground Zeroes", który jeszcze bardziej rozbudzi nasze oczekiwania na "danie główne".
<br><br>
<b>Premiera: 2014</b>
  • <b>Wiedźmin 3: Dziki Gon (PC, XONE, PS4)</b>
<br><br>
Oczekiwania związane z najnowszą odsłoną przygód Geralta z Rivii były ogromne, a podsyciły je zarówno ekskluzywna zapowiedź w prestiżowym magazynie Game Informer, jak również sukces dwóch poprzednich części gry. Studio CD Projekt stanęło jednak na wysokości zadania, a "Wiedźmin 3: Dziki Gon" prezentuje się znakomicie. Wystarczy wspomnieć, że świat gry jest 35 razy większy niż w przypadku "Zabójców Królów". "Dziki Gon" to zwieńczenie historii Geralta z Rivii. Gra zamknie wszystkie wątki podjęte przez poprzedniczki, a główny bohater pozna swoje ostateczne przeznaczenie.
<br><br>
<b>Premiera: 2014</b>
  • <b>Tom Clancy's: The Division (PC, XONE, PS4</b>
<br><br>
Pandemia tajemniczego wirusa zdziesiątkowała ludzkość, a ocalali walczą o przetrwanie. Trafiamy do zrujnowanego Nowego Jorku, gdzie każdy spotkana osoba może okazać się naszym sojusznikiem lub śmiertelnym wrogiem "The Division" to trzecioosobowa gra z niezwykle rozbudowanym trybem multiplayer, który umożliwia nam współpracę, jak również rywalizację z setkami graczy z całego świata. Wieloosobowa gra w pełni wykorzystująca graficzne możliwości konsol nowej generacji? Twórcy gry zapewniają, że w przypadku "The Divison" takie połączenie jest możliwe. Z niecierpliwością wyczekujemy na kolejne informacje dotyczące tytułu, który już wkrótce może zmienić świat elektronicznej rozrywki.
<br><br>
<b>Premiera: 2014</b>
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!