Nowy Wiedźmin? Watch Dogs? Zobacz najbardziej oczekiwane gry 2014 roku

W mijającym roku na rynku gier doszło do prawdziwej rewolucji. Swoje premiery miały bowiem dwie konsole nowej generacji - PlayStation 4 i Xbox One. Póki co, próżno jednak szukać gier, które już dziś skłoniłyby nas do zakupu jednego z tych urządzeń. To wszystko zmieni się już za kilka miesięcy. Prezentujemy osiem gier, które podbiją nasze konsole i PC-ty w 2014 roku.

The Elder Scrolls Online

żródło: Materiały Prasowe

The Elder Scrolls Online (PC, XONE, PS4)

"The Elder Scrolls" to bez wątpienia jedna z najważniejszych serii w historii gier. Twórcy postanowili wykorzystać ogromną popularność stworzonego przez siebie uniwersum, jak również fakt, że gra posiada rzeszę oddanych fanów. Właśnie oni w marcu 2014 roku rozpoczną wieloosobową zabawę z MMO "The Elder Scrolls Online". Jednym z najważniejszych elementów gry mają być potężne bitwy, w których uczestniczyć będzie nawet do 200 graczy jednocześnie. Twórcy obiecują również ogromny świat, który ma przewyższać nawet ten znany nam ze "Skyrima".

Premiera: marzec 2014

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!