Najlepsze gry roku

Rok 2013 minął pod znakiem premier dwóch konsolowych gigantów - Xboxa One oraz PlayStation 4. W cieniu tego wielkiego pojedynku na rynku gier pojawiło się jednak sporo nowości. Nie zabrakło chwalebnych powrotów, udanych kontynuacji, ale i kilku wielkich rozczarowań. Największym z nich jest chyba fakt, że w naszym rankingu najlepszych gier roku nie znalazł się żaden tytuł dedykowany konsolom nowej generacji. To kolejny dowód na to, że z zakupem nowego Xboxa i PlayStation warto wstrzymać się jeszcze kilka miesięcy. Prezentujemy 10 gier, które w tym roku zrobiły na nas największe wrażenie.

Path of Exile

żródło: Materiały Prasowe

Miejsce 8. Path of Exile (PC)

Darmowy MMORPG od studia Grinding Gear Games, to decydowanie największa niespodzianka roku. Świetna grafika, ciekawy system rozwoju bohatera, ogromny świat gry i świetny tryb multiplayer. "Path Of Exile", to jeden z najlepszych hack’n’slash'ów w historii gier, który z powodzeniem może rywalizować ze słynnym Diablo 3.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!