Najlepsze gry roku

Rok 2013 minął pod znakiem premier dwóch konsolowych gigantów - Xboxa One oraz PlayStation 4. W cieniu tego wielkiego pojedynku na rynku gier pojawiło się jednak sporo nowości. Nie zabrakło chwalebnych powrotów, udanych kontynuacji, ale i kilku wielkich rozczarowań. Największym z nich jest chyba fakt, że w naszym rankingu najlepszych gier roku nie znalazł się żaden tytuł dedykowany konsolom nowej generacji. To kolejny dowód na to, że z zakupem nowego Xboxa i PlayStation warto wstrzymać się jeszcze kilka miesięcy. Prezentujemy 10 gier, które w tym roku zrobiły na nas największe wrażenie.

Injustice: Gods Among Us

żródło: Materiały Prasowe

Miejsce 10. Injustice: Gods Among Us (PC, X360, PS3, XONE, PS4)

Studio NeteherRealm po raz drugi dokonało rzeczy niemożliwej. Najpierw Edward J. Boon "tchnął drugie życie" w legendarną serię Mortal Kombat. Teraz udało mu się stworzyć grę osadzoną w świecie DC, która nie jest kolejnym "gniotem na licencji", ale znakomitą, widowiskową bijatyką. Być może tryb jednego gracza nie powala na kolana, ale podczas wspólnej gry znajomymi szybko przypomną się wam czasy wielogodzinnych sesji z Mortal Kombat na Amidze i C64.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!