Digital Dragons 2013 – znamy zwycięzców

W dniach od 19-20 kwietnia br. w Krakowie odbył się festiwal gier Digital Dragons, który na stałe wpisał się już w kalendarz europejskich imprez dla graczy. Jak co roku przyznano również specjalne nagrody dla najlepszych polskich i europejskich produkcji. Oto laureaci Digital Dragons 2013.

  • Europejski Festiwal Gier Digital Dragons to jedna z największych polskich imprez skierowanych do przedstawicieli sektora cyfrowej rozrywki. Głównym organizatorem Festiwalu jest Krakowski Park Technologiczny.
  • <b>Polska gra roku- Real Boxing (Vivid Games)</b>
<br>
Werdykt Digital Dragons:
<br>
"To gra, która wykorzystuje i pokazuje pełne możliwości sprzętu. Świetnie się w nią gra. Absolutnie kompletna produkcja, potrafi znokautować. Znakomita oprawa wizualna. Krótko mówiąc świetna rozrywka."
  • <b>Polska mobilna gra roku - Puzzle Craft (Ars Thanea Games/Chillingo)</b>
<br>
Werdykt Digital Dragons:
<br>
"Świetnie wykorzystuje mechanizm smartfonów, twórcy doskonale zrozumieli istotę gry mobilnej. To przykład triumfu projektu gry nad technologią. Wysoka grywalność i kreatywność."
  • <b>Europejska gra roku - Spec Ops: The Line (Yager Development/Cenega)</b>
<br>
Werdykt Digital Dragons:
<br>
To na pewno coś nowego w klasyce. Charakteryzuje ją poważne podejście do tematu. Zmusza do myślenia, stawia gracza przed wyborami moralnymi. Świetne wykonana!
  • <b>Najbardziej innowacyjna gra - The Walking Dead (Telltale Games)</b>
<br>
Werdykt Digital Dragons:
<br>
Przełomowa na wielu płaszczyznach, kreatywnie wykorzystuje istniejące już mechaniki. Przywraca świetność gatunkowi, doskonale buduje emocje. Znakomita narracja, iluzja interaktywności, kreatywność. To idealny przepis na grę, zaciekawia nawet tych, którzy dotąd nie grali.
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!