« Powrót do artykułu

Po co Polakom nowoczesne smartfony? Do wysyłania SMS-ów

Trzy czwarte użytkowników smartfonów, którzy mogą komunikować się za pomocą komunikatorów czy portali społecznościowch, i tak wciąż wybiera SMS-y. Choć Facebook, Gadu-Gadu czy Twitter stworzyły swoje specjalne mobilne wersje, które pozwalają wysyłać darmowe wiadomości tekstowe, to rynek płatnych SMS-ów nadal świetnie się trzyma.

Jak korzystamy ze smartfonów?

żródło: GazetaPrawna.pl

Jak korzystamy ze smartfonów?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • Michał(2012-11-07 08:22) Zgłoś naruszenie 00

  Bzdury takie, że aż się w głowie nie mieści. Komunikatory może i są darmowe, ale dostęp do internetu już nie. Pani dziennikarka tego pod uwagę nie wzięła? Ludzie sa po prostu mądrzy i wolą wysłać taniego smsa niż płacić za transmisję danych wysyłając wiadomość komunikatorem społecznościowym przez internet.

  Odpowiedz
 • Gość(2012-11-07 11:12) Zgłoś naruszenie 00

  Tymoszenko została skazana za zawarcie niekorzystnych umów gazowych na 7 lat, natomiast Pan Cimosiewicz podpisał umowę niekorzystną w 2005r. z Gaspromem i dowiadujemy się o tym dopiero teraz z mediów i włos mu z głowy nie spadł. Należy mu się dobrać do dupy, ile za to wziął? przestępca.

  Odpowiedz
 • gość(2012-11-07 11:18) Zgłoś naruszenie 00

  Tymoszenko podpisała niekorzystne umowy za gaz i dostała 7 lat.Pan Cimoszka w 2005 r tez podpisał bardzo niekorzystną umowę na gaz z Gaspromem o czym sie dowiadujemy z mediów. Włos mu z głowy nie spadł, ile za to dostał? Kary dla takiego nie ma żadnej. Może trzeba się przyjrzeć tej sprawie.

  Odpowiedz
 • ugftdfry(2012-11-07 15:48) Zgłoś naruszenie 00

  gość - walnij się porządnie w łeb

  Odpowiedz
 • miko(2012-11-15 09:37) Zgłoś naruszenie 00

  Ja dzięki temu, że mam smartfona mogę korzystać z aplikacji UPC Phone i wykorzystywać komórkę także jako stacjonarny (nawet za granicą). Dzwonię korzystając z darmowych minut i mogę odbierać na komórce połączenia na stacjonary. Dzięki temu mam poważne oszczędności w opłatach za rozmowy. Wystarczy posiadać telefon stacjonarny w UPC http://www.upc.pl/telefon/uslugi-dodatkowe/upc-phone/

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!