« Powrót do artykułu

Bezpieczeństwo sieci 5G: Będziemy mieć oko na Huaweia

Polska wnikliwie skontroluje wszystko, co może mieć wpływ na bezpieczeństwo sieci 5G.

Huawei

żródło: ShutterStock

Chiński gigant wciąż zabiega o poprawę reputacji. Londyńskie spotkanie Pięciorga Oczu zakończyło się 30 lipca, a już 1 sierpnia Huawei ogłosił, że dołączył do Konferencji Paris Call, inicjatywy francuskiego rządu na rzecz zabezpieczenia cyberprzestrzeni

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • sypek(2019-08-08 15:15) Zgłoś naruszenie 11

  No i brawo, sieć powinna być skontrolowana od podszewki, a jeśli wszystko będzie ok to ruszamy pełną parą i już niedługo wszyscy będą mogli się cieszyć z ultraszybkiego Internetu.

  Odpowiedz
 • troskliwy(2020-01-13 10:58) Zgłoś naruszenie 00

  Ministerstwo Cyfryzacji za wprowadzenie 5g bez zgody Polaków powinno się podać do dymisji. Polscy profesorowie podważają bezpieczeństwo tej sieci i jej wpływu na zdowie (MC udaje że wszystko wie i nawet podczas swoich wystąpień nie umie przekonać i opowiedzieć o żetelnych badaniach). Nie wiem że w publicznych telewizjach jest cisza i wszystko wprowadza się ponad głowami Polaków, czyżby Belgia była mądrzejsza od Polski...?

  Odpowiedz
 • Davd(2019-08-09 14:07) Zgłoś naruszenie 01

  Powoli zapadają kluczowe decyzje ds. 5G. Trzeba ruszać z pracami, żeby nie zostać w tyle. Nowa sieć ma spore możliwości, więc każdy rok opóźnienia będzie duża stratą.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!