« Powrót do artykułu

Chmielarz: Nasze gry szturmem zdobywają świat, przynoszą miliardowe dochody, a traktuje się je jako ciekawostkę [WYWIAD]

Będę brutalnie szczery: przy tak zdolnym zespole i moim nazwisku moglibyśmy wjechać na giełdę, zebrać mnóstwo pieniędzy, stać się bogatymi. Może kiedyś, ale na razie fajnie jest być małym i niezależnym - mówi w rozmowie z Jakubem Styczyńskim Adrian Chmielarz.

Gracz komputerowy

żródło: ShutterStock

Będę brutalnie szczery: przy tak zdolnym zespole i moim nazwisku moglibyśmy wjechać na giełdę, zebrać mnóstwo pieniędzy, stać się bogatymi. Może kiedyś, ale na razie fajnie jest być małym i niezależnym - mówi w rozmowie z DGP Adrian Chmielarz.

statystyki

Komentarze (1)

  • aha(2019-07-16 15:40) Zgłoś naruszenie 00

    Nareszcie trochę prawdziwego życia jest w tym artykule. TVPiS jest nie do oglądania, od żebraczego, rzekomo atakowanego kleru robi mi się niedobrze - mają stanowczo za wiele jak na swoje potrzeby. Nie gram w gry. Ale jeżeli naszym udaje się dobrze na tym zarobić to dobrze. I oczywiście nie musieli w tym celu okradać suwerena. Okazuje się, że można. Bez patriotycznego zadęcia, modlitwy, zaciągania długów.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!