« Powrót do artykułu

Facebook stosuje te same metody co kiedyś FBI

Podczas zakończonego w nocy z środy na czwartek wystąpienia szefa Facebooka przed komisją Izby Reprezentantów, kongresmeni porównali praktyki zbierania przez serwis danych na temat jego użytkowników do tych stosowanych przez FBI z czasów Edgara Hoovera.

Mark Zuckerberg

autor: SHAWN THEWżródło: PAP

"Czym różnią się metody zbierania danych stosowane przez Facebook od tych, z których FBI korzystało za czasów Edgara Hoovera?" - pytał Marka Zuckerberga kongresmen z ramienia Partii Demokratycznej, Bobby Rush.

statystyki

Komentarze (2)

  • vm(2018-04-15 09:59) Zgłoś naruszenie 20

    nowoczesna forma niewolnictwa tak teraz sprzedaje sie ludzi i w ten sposob zgarnia sie fortune nie ma przestepstwa, szef facebooka odpowiada przed komisja z usmiechem na twarzy .ma go kto wspierac wiadomo kto ma wladze w rekach media, politycy, bogacze wielka korporacja , oni moga wszystko a jezeli zostana zlamane prawa czlowieka co tam w takim wydaniu mamy obecna nie demokratyczna demokracje tam jest prawo gdzie jest sila

    Odpowiedz
  • Torez(2018-04-21 22:29) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Zuckerberg ******* głupoty, ale co ma gadać, jak pytania dotyczą jego interesu? Każde nowe info w feisie daje się przeliczyć na konkretne pieniądze. Dlatego potrzebuje coraz więcej nowych info i coraz większej liczby użytkowników. A ich bezpieczeństwo danych..., kogo to obchodzi. Byle sprzedać jak najwięcej.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!