Planujesz podróż? Zobacz najtańsze miasta w Azji

Zobaczcie najtańsze azjatyckie miasta dla turystów. Może to właśnie do nich warto udać się w podróż w 2013 roku? Ranking stworzył portal Price of Travel, porównując ceny jakie trzeba przeznaczyć na jeden dzień pobytu w danym mieście. Porównane zostały: ceny noclegu w tanim, ale dobrze położonym i cieszącym się dobrymi opiniami wśród turystów hostelu (1 nocleg), cena biletu na przejazd środkami transportu(2 przejazdy dziennie), 1 wejście do znanej atrakcji turystycznej/muzeum, ceny wyżywienia (3 razy dziennie) oraz lokalnych alkoholi. Sprawdźcie wyniki.

Phuket

żródło: ShutterStock

15. miejsce: Phuket – pod uwagę podczas tworzenie rankingu nie było brane tylko miasto, ale cała wyspa należąca do Tajlandii, znalazła się tym rankingu, ponieważ dzięki szeroko rozwiniętej turystyce na wyspie, turyści mogą znaleźć naprawdę tanie zakwaterowanie i przeżyć wspaniałe wakacje nie wydając przy tym fortuny. Dzienny koszt pobytu na Phuket może nie przekroczyć kwoty 27,59 USD.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Artykuły powiązane

statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!