Architektura i design

19 marca 2013 r.

Drewniany design

Drewniany design w modzie19 marca 2013 r.

Drewniane meble wciąż często kojarzą się w Polsce z ciężkim, siermiężnym stylem „staropolskich” restauracji. Okazuje się jednak, że ten tradycyjny surowiec może występować w zupełnie zaskakujących rolach, również w designerskich, nowoczesnych wnętrzach. O trendach i wykorzystaniu we wnętrzu drewnianych mebli opowiada Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka concept store.

8 marca 2013 r.

Za kwotę pięciu tysięcy złotych w ciekawy i funkcjonalny sposób możemy urządzić tylko salon w mniejszych np. dwu-pokojowych mieszkaniach

Jak urządzić salon za 5000 zł?8 marca 2013 r.

Pokój dzienny to zazwyczaj największe pomieszczenie w naszych mieszkaniach. Do aranżacji tej przestrzeni przykładamy się najbardziej, bo to właśnie w salonie spędzamy najwięcej czasu. Wypoczywamy, jemy posiłki, oglądamy telewizję czy urządzamy spotkania towarzyskie.

13 grudnia 2012 r.

mieszkanie

Urządzanie własnego lokum13 grudnia 2012 r.

Zamierzasz kupić dom i nie masz pomysłu jak go urządzić? Albo masz mieszkanie do wynajęcia i chcesz nadać mu charakter? Stawiasz na nowoczesność? A może lubisz mieć wszystko pod ręką? Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo mebli i artykułów, które pozwolą Ci urządzić mieszkanie, jak tylko zapragniesz.

Galerie