« Powrót do artykułu

Polska Wschodnia rajem dla startupów

Niech wszyscy usłyszą świetną nowinę – szukamy arystokratów kreatywności, elit innowacyjności, które zatrzęsą XXI wiekiem! Tak promuje się Hub of Talents – jedna z trzech platform startowych dla młodych przedsiębiorców z Polski Wschodniej. O co chodzi?

Polska, Polacy, flagi

żródło: ShutterStock

Polska Wschodnia rajem dla startupów

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • Oo(2016-06-03 12:49) Zgłoś naruszenie 51

  Kluczowym elementem naszego systemu niech będzie składanie podań, niech będą ułożone w taki sposób że petenci często będą popełniać błędy formalne(które będą dyskwalifikować pomysły), o innowacji niech decyduje urzędnik który nie ma nic wspólnego biznesem a jedyne co potrafi to wyłapać błędy formalne. Mianujmy do tego kilku dyrektorów i dużo urzędników, a resztę środków przeznaczmy na reklamowy bełkot, może głupi ludzie jak usłyszą w jednym zdaniu słowa takie jak "innowacyjny", "startup" czy "inspirować" to uwierzą że należy bezmyślnie marnować pieniądze, a nam do szczęścia potrzeba tylko więcej urzędów które będą przejadały środki w imię innowacyjności. To będzie nasza droga do dobrobytu, to przecież oczywiste że zamiast przejrzystych przepisów czy niższych podatków należy dać obywatelowi urząd do spraw innowacyjności.

  Odpowiedz
 • Pan Murzyński - Filipiński(2016-06-06 00:20) Zgłoś naruszenie 30

  Państwo pompuje w rejony bezrobocia strukturalnego pieniądze w nadziei, że w ten sposób go zmniejszy. Oto cała tajemnica sukcesu którego nie ma, bo bezrobocie jest jakie było.

  Odpowiedz
 • Chyba StartTrupów......(2016-06-04 09:03) Zgłoś naruszenie 20

  Bo każdy młody Starup...... jak tylko zacznie zarabiać. Polegnie z Fiskusem i Wymiarem Sprawiedliwości - Film Układ Zamknięty świetnie wyjasnia Nasze podejście do przedsiębiorców tych normalnych. Bo ci co kręca lody na VAT są nietykalni.....

  Odpowiedz
 • as(2016-06-07 21:04) Zgłoś naruszenie 11

  kolejne oszustwo niemców i ich popaplanców ekologów

  Odpowiedz
 • StAAbrA(2016-06-16 08:24) Zgłoś naruszenie 00

  Im durniejsza władza , tym durniejsze POmysły - i tym większe złodziejstwo , bo te kolejne miliardy , na te debilne s-u , to przecież trzeba wpierw ukraść . No , ale skąd taki Morawiecki , albo inny Prezes , mogą cokolwiek wiedzieć o gospodarce ?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!