« Powrót do artykułu

Suplementy diety (w) prawie potraktowane jak leki

Zmiany w prawie dotyczącym tych produktów są nieuchronne – mówi poseł PiS. Potwierdza to projekt nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie żywności.

 • Na początku marca wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda zapowiedział duże zmiany dla branży suplementów diety.
 • Marek Tomków wiceprezes Naczelnej Izby Aptekarskiej
statystyki

Komentarze (5)

 • ivonn(2017-05-09 12:40) Zgłoś naruszenie 52

  No i dobrze. Narosło tyle bałaganu wokół suplementów, że konieczne są zmiany. Ja proponuję na początek inny kolor pudełka leku, inny suplementu, tak, żeby można było odróżnić od razu, co lek a co nie. Czasami sami farmaceuci zacierają różnice miedzy lekiem a suplementem, ponieważ na tych drugich lepiej zarabiają.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • J.(2017-05-09 19:41) Zgłoś naruszenie 21

  Suplementy diety są bardzo potrzebne, bo ich sprzedaż przyczynia się do wzrostu PKB, dla którego jest obojętne, czy kupujemy coś potrzebnego, czy coś, na co jest np. jakaś moda, a co nie jest do niczego potrzebne! Sorry, taki mamy ustój...

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • rekotr(2017-07-13 10:31) Zgłoś naruszenie 10

  Biedny ten Buda. Nie wie nawet, że jest narzędziem w ręku koncernów farmaceutycznych i zwykłym pionkiem, którego koncerny przestawiają jak chcą a on nawet o tym nie wie i nigdy na to nie wpadnie. Myślałem, że w PiSie tego nie ma ale jest. Różnica między PiS a PO jest taka, że PO taki lobbying uprawiała za pieniądze i na szkodę gospodarki. PiS robi to za darmo. Zgroza i wstyd.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!