« Powrót do artykułu

Media narodowe zachęcą do płacenia abonamentu. Uruchomią loterię z premią 5000 zł

Twórcy reformy mediów publicznych idą śladem ministerstwa finansów i ich Narodowej Loterii Paragonowej. Chcą losować nagrody wśród skrupulatnych płatników składki audiowizualnej - informuje dziennik.pl.

budynek tvp

autor: KAROL SEREWISżródło: Newspix

W pakiecie ustaw medialnych znalazł się pomysł, który ma być zachętą do terminowego uiszczania składki.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

  • Aa(2016-04-26 10:14) Zgłoś naruszenie 20

    Nawet za pieniądze nie idzie tego oglądać!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Telewizja BE!(2016-05-21 00:51) Zgłoś naruszenie 00

    A po co mi ta oszukańcza loteria dla powiedzmy emerytów. Zyska bogata Telewizja. Z tych pieniędzy bawią sie ze sobą na antenie i MY to musimy ogladać! Guzik mnie obchodzi ich taniec z kiepskimi gwiadami, żarcie, które ciągle ktos dla nich gotuje, żeby bidaki nie byli glodni i jeszcze ci kucharze nieszczęśnicy zarabiaja kupę pieniędzy. Za wszystko wypłacaja sobie wielko szmal, a emeryt siedzący w domu to sobie może zdychac z głodu. Niech sie udławią i poślizdna na tych swoich drogich reklamach, które nam co chwila wciskają. Najlepiej to wyrzucic telewizor i nie ogladać, ale co ma zrobić emeryt, któremu smutno, bo sam siedzi w domu i nie ma sił z niego wyjść?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!