« Powrót do artykułu

Wirtualna Polska sprzedana za 375 mln zł. Połączy się z Grupą o2

Fundusz private equity Innova Capital poprzez swoją spółkę European Media Holding S.à r.l., sfinansuje zakup od TPSA Wirtualnej Polski i połączenie jej z Grupą o2.

pieniądze, internet

żródło: ShutterStock

Transakcja

statystyki

Komentarze (3)

 • sas(2013-10-24 06:46) Zgłoś naruszenie 00

  Już 4 lata temu, kiedy po raz pierwszy obserwowałem wybory wewnętrzne w Platformie, widać było ogromną skalę patologii. Ze wszystkich regionów w Polsce zgłaszają się do mnie rozgoryczeni członkowie PO, którzy chcą przyłączyć się do mojego ruchu. Dobrze się stało, że media odsłaniają to bagno moralne, bo może to uwrażliwi wyborców, żeby piętnowali takie zachowania – mówi Jarosław Gowin w rozmowie z Magdaleną Rubaj.

  Fakt: Podczas trwających wyborów wewnętrznych w Platformie mnóstwo jest doniesień o nieprawidłowościach – pompowaniu kół, kupczeniu stanowiskami, a nawet korumpowaniu działaczy.
  Galeria
  materiał foto
  Mocne uderzenie Rokity

  Jan Rokita obnaża prawdę o politykach...

  Odpowiedz
 • Polak Mały(2013-10-26 18:03) Zgłoś naruszenie 00

  siebie warci...na o2 artykuły i cycki rodem z pudelka...a na Wp tylko sensacja, lądowanie ufo, uwaga koniec świata się zbliża itp...ten portal już dawno stracił renome jak i o2. Następny w koejce to Interia która drastycznie zniża poziom lotu...

  Odpowiedz
 • cynik(2013-12-14 11:17) Zgłoś naruszenie 00

  do Małego Polaka..Prawda ,prawda ,prawda, prawda.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!