Polskie muzea, które można zwiedzić wirtualnie [KULTURA ONLINE]

Słynne obrazy z kolekcji książąt Czartoryskich, ogromne zbiory sztuki polskiej z Muzeum Narodowego w Warszawie, a może salon biedermeierowski Zamku Książąt Sułkowskich w Bielsku-Białej? Wiele polskich muzeów można zwiedzić bez wychodzenia z domu, wirtualnie. Oto siedem propozycji:

Muzeum Narodowe w Warszawie, fot. Muzeum Narodowe w Warszawie / Wikimedia Commons, CC-BY-SA

żródło: Wikimedia Commons

Muzeum Narodowe w Warszawie

To największe muzeum w Warszawie i jedno z największych w kraju. Kolekcje zgromadzone w MNW obejmują sztukę starożytną (egipską, grecką, rzymską), malarstwo polskie od XIII wieku oraz dzieła malarzy włoskich, francuskich, holenderskich, niemieckich i rosyjskich.

Link do wirtualnego zwiedzania Muzeum Narodowego w Warszawie >>>

Zobacz także:

Paryski Luwr, Muzuem Brytyjskie, Rijksmuseum. Słynne muzea można zwiedzić wirtualnie >>>

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • Tajemnica 😑(2020-06-07 14:18) Zgłoś naruszenie 00

    A co jeśli ktoś oblewa tylko z informatyki, ponieważ nie ma dobrego do tego urządzenia? A co jeśli z niektórych przedmiotów nauczyciele wysyłają tylko zadania i naucz się sam? ... Skoro uczniowie mają się przykładać, to może niektórzy nauczyciele wezmą w końcu się do roboty i zacznął coś wyjaśniać nawet w notatkach, a nie tylko wysyłać zadania i mieć gdzieś czy uczeń się czegoś nauczy tylko aby odesłał... No i co to ma być te wielkie zdalne nauczanie?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!