« Powrót do artykułu

Wolna prasa to wolne społeczeństwo. Żeby budować suwerenność informacyjną, trzeba dbać o różnorodność źródeł informacji [WYWIAD]

Od mediów lokalnych zależy, czy obywatele wierzą informacjom. Jeśli tracą one niezależność lub upadają, to tracimy zaufanie do mediów jako takich.

prasa, media, gazety

żródło: ShutterStock

Żeby polskie społeczeństwo było wolne, powinno ciągle być gotowe na to, co nieprzewidywalne.

statystyki

Komentarze (3)

 • jak najszybsza repolonizacja mediów(2018-11-05 05:13) Zgłoś naruszenie 41

  Na tzw. zachodzie rozwija się podstępnie komunistyczna dyktatura. W krajach tych nie ma wolnej pracy, informacje są cenzurowane, a osoby rozpowszechniające swoje poglądy sprzeczne z wytycznymi UE, są wsadzani do więzień. Wszystko to pod przykrywką poprawności politycznej i zakazowi tzw. "mowy nienawiści". Społeczeństwa nie są informowane o gwałtach, mordach, polityce eksterminacji rasy białej, bo prasa na zachodzie jest cenzurowana. I te same firmy wydawnicze, które dezinformują na zachodzie, u nas mają w swoich łapach nasz rynek informacyjny. Najlepszym przykładem cenzury jest "onet". Do niedawna portal niezależny, teraz nie można dodawać na nim nawet komentarzy inaczej niż na fejsbuku. Niespodobało się niemieckiemu właścicielowi, że Polacy piszą tam co myślą.

  Odpowiedz
 • Andrzej Falicz(2018-11-04 23:01) Zgłoś naruszenie 31

  Dlaczego przepisy ograniczajace zagraniczna wlasnosc mediow maja praktycznie wszystkie rozwiniete kraje zachodu...te samo, ktore oczekuja od Polski pelnego otwarcia wlasnego rynku medialnego? (o sprzedajnych dziennikarzach nie pisze...)

  Odpowiedz
 • ert@ert-blog.pl(2018-11-04 16:41) Zgłoś naruszenie 00

  "Wolna prasa"...toż to rzecz nieznana, jako zbędny luksus, od zwycięstwa Solidarności /czytaj Dep. Stanu USofA/ w 1989...tanio zresztą - ok 250 mln USD...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!