« Powrót do artykułu

Kruk: Nie wiem, w jaką grę gra prezydent Opola. Kurski niewinny

Nie wiem, w jaką grę gra prezydent Opola i jaki cel chce osiągnąć; prezes TVP Jacek Kurski w kwestii organizacji festiwalu jest niewinny - oceniła w piątek posłanka PiS, przewodnicząca sejmowej komisji kultury i środków przekazu Elżbieta Kruk.

Opole

autor: Krzysztof widerskiżródło: PAP

W poniedziałek władze Opola poinformowały, że wypowiadają TVP umowę na organizację 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, który był planowany na 9 czerwca.

statystyki

Komentarze (4)

 • podatnik.(2017-05-26 11:32) Zgłoś naruszenie 22

  To Kurski nie pozwolił na występ Kai , bo Kay brała udział o wolności w czarnym proteście , bo kościół od wieków w Polsce narzuca swoje prawa ,a teraz że przy władzy jest PIS i ich mentor kręcąc J.Kaczyńskim i cały PIS-em , T.Rydzyk , dostaje miliony złotych od rządu i ministrów pisowców ,z naszych podatków , to też TVP jest i jej prezes J.Kurski jest podporządkowany J.Kaczyńskiemu ,a J.Kaczyński , T.Rydzykowi i w jedną trąbę dmuchają i dlatego Ople się nie odbędzie , bo to właśnie wszystkiemu jest winien ten nygus J.Kurski , trzeba z rzucić odpowiedzialności na kogoś innego , to nie ja to tamci , jak PIS , przejął władzę tak w TVP i całym kraju panuje wywołane przez pisowców zamszenie ,bałagan , jak najwięcej namieszać ,żeby społeczeństwo był zdezorganizowane, to jest wasza pisowców polityka,jak najwięcej namieszać w głowach Polaków!!!!

  Odpowiedz
 • Dla czego (2017-05-26 11:52) Zgłoś naruszenie 22

  Kurski od lat sie kreci w polityce, zmieniajac teki i przynależnosci partyjne. Czy chociaż raz coś mu wyszło oprócz zarabiania dla siebie? Dla czego wciaż od 25 lat kręca sie ci Sami ludzie, przy zerze suksesów, dla czego nie dadza szansy innym, może wkońcu chociaż namiastka normalności zaistniała by w tym kraju.

  Odpowiedz
 • Bolesław Śmiały(2017-06-03 08:28) Zgłoś naruszenie 00

  Wszyscy artyści to prostytutki, jak śpiewał Kazio, a prezydenta Opola rozliczą z jego kiepskiej politykierki Opolanie w najbliższych wyborach

  Odpowiedz
 • Jan(2017-05-27 13:36) Zgłoś naruszenie 00

  Wlasnie Kurski jest winny w 100%. Chce sluzyc swym Panom a nie spoleczenstwu. Po prostu zaprzedaje sie za zrebrniki i zdradza artystow i spoleczenstwo. Jedyna prawda. Marny dorobliewich.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!