Skurkiewicz: Polsce i polskim dziennikarzom potrzebne jest nowe Prawo prasowe

12.05.2018, 13:18; Aktualizacja: 12.05.2018, 16:51
Wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz podczas spotkania z mieszkańcami w Gminnym Ośrodku Kultury w Bądkowie.

Wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz podczas spotkania z mieszkańcami w Gminnym Ośrodku Kultury w Bądkowie.źródło: PAP
autor zdjęcia: Tytus Żmijewski

Polsce i polskim dziennikarzom potrzebne jest nowe Prawo prasowe - powiedział w sobotę w Bądkowie (Kujawsko-Pomorskie) wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz. Jego zdaniem w Polsce występuje problem własnościowy w mediach - szczególnie w prasie drukowanej.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

 • Chory kraj(2018-05-12 17:42) Zgłoś naruszenie 141

  HAHAHAHAHAHA, on mi wygląda na jakiegoś mało spostrzegawczego człowieka; 1. Kto łoży na polityków i jak się oni zachowują?, kiedy zaczną odpowiadać na zadawane pytania, należycie traktować dziennikarzy? 2. Jaką "wartość" informacyjną przedstawiają TVP info i "media" prawicowe - to CHŁAM i KOMPLETNE ŚMIECI. 3. Co oznacza "POLSKI PUNKT WIDZENIA"??????? Obiektywizm, profesjonalizm, apolityczność,... to cechy którymi ma się kierować dziennikarz, nie byłoby choroby "ZESPOŁU MACIEREWICZA", MIESIĘCZNIC,..., nie byłoby kierowania krajem przez człowieka bez umocowania prawnego!!!

  Odpowiedz
 • PIS-Bolszewikom marzy się ... (2018-05-12 20:44) Zgłoś naruszenie 151

  … upaństwowienie wszystkich mediów i podległe Im … jak w PRL-u … oraz z Cenzorami PIS-bolszewickimi w nich wyznaczonymi przez KOMITET POLITYCZNY na Nowogrodzkiej. Wtedy wystarczyłby SMS-ik do nic, jak obecnie do posłów PIS. Wyraźnie widać , ze w PIS … LENIN wiecznie żywy. Dobrze chociaż, że LENIN, a nie STALIN już.

  Odpowiedz
 • Al Capone.(2018-05-13 09:23) Zgłoś naruszenie 100

  Pan , panie vice -ministrze obrony kraju , niech się zajmie , tym do czego zostałeś powołany, p. W. Skurkiewicz , zamiast zajmować się nie tym co do ciebie należ , ławeczki za 4 miliony złotych , a polscy lotnicy zamiast latać na nowych helikopterach to będą latać na miotłach i kropidłach , bo remont starych rupieci wysłużonych helikopterów nadaje się na złom ,a wy w tym pis-ie , tylko siedzicie u Rydzyka,modlicie się i finansujecie , tego hipokrytę , dlaczego nikt z redemptorystów i T.Rydzyk ,nie pojawił się w sejmie do protestujących , matek i ich dzieci niepełnosprawnych .Kim wy w tym Pis , jesteście , modlicie się , na Jasnej Górze , u tych redemptorystów, ,w Licheniu , a pomocy z waszej strony dla tych niepełnosprawnych ludzi od 2016 roku żadnej , tylko populizm , propaganda sukcesu , modlicie się pod figurą ,a diabła macie za skórą , tak w waszym wykonaniu wygląda religia i katolicka i chrześcijaństwo ,a księża , też nie są bez winy , jak za szmal dla siebie to potrafią się upomnieć , w przypadku episkopatu i T.Rydzyka dla siebie .Hipokryzja ,a nie religia katolicka , tyko widzicie pieniądze , złoto i chciwości ,dla siebie , a ludzi macie w czterech literach , jak chodzi by ta była premier B.Szydło ,a taka wierząca katoliczka?

  Odpowiedz
 • wjw(2018-05-13 10:59) Zgłoś naruszenie 100

  Czyli po prostu ma wrócić państwowa cenzura...

  Odpowiedz
 • Jan(2018-05-13 19:02) Zgłoś naruszenie 40

  No tak Pis chce mieć wpływ na prasę drukowaną tak jak na TVP. Wtedy będą w gazetach wypisywać to co będą chcieli aby ludzi tumanić do reszty. Ot taka rzeczywistość wg. PiS-u.

  Odpowiedz
 • Mały(2018-05-13 19:47) Zgłoś naruszenie 70

  Krótko mówiąc mają być tylko pisbolszewickie media i gazety. Tyle w temacie.

  Odpowiedz
 • parszywce spadajcie(2018-05-14 08:09) Zgłoś naruszenie 00

  to szambo w polsce nalezy pokazywac a nie straszyc zmiana jezdzicie jak kretyny po polsce ale na konkretne pytania odpowiedzi brak dlatego ze brak wam rozumu w tym temacie i okrecacie kota ogonem fuj

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane