Polowanie na pasożyta: Zastanów się zanim uwierzysz reklamie preparatu na odrobaczanie ludzi

autor: Dariusz Koźlenko30.06.2017, 07:23; Aktualizacja: 30.06.2017, 12:04
Objawów zarażenia pasożytami jest więcej: alergie, częste przeziębienia, chroniczne zmęczenie, bóle głowy, mięśni, zaparcia (albo biegunki), nerwowość, bezsenność.

Objawów zarażenia pasożytami jest więcej: alergie, częste przeziębienia, chroniczne zmęczenie, bóle głowy, mięśni, zaparcia (albo biegunki), nerwowość, bezsenność.źródło: ShutterStock

Ta reklama od razu przykuła moją uwagę. Bo jak tu nie zareagować na takie zdjęcia: pasożyty w ludzkim mózgu wywołujące raka, robaki w sercu, które spowodowały zawał. Zgroza. Łatwiej byłoby je zignorować, gdyby nie to, że fotografie były ilustracją do rozmowy z doktorem Michałem Pietruszewskim, przewodniczącym Krajowego Instytutu Chorób Pasożytniczych. Z krótkiej informacji przy nazwisku wynikało, że doktor ma za sobą 21 lat doświadczenia i opublikował ponad 60 artykułów na temat parazytologii molekularnej. Przekonująca rekomendacja. Zacząłem czytać.

Na początku było niewinnie, ale z każdym zdaniem robiło się coraz straszniej. Doktor Pietruszewski oznajmił bowiem, że Krajowy Instytut Chorób Pasożytniczych odkrył niedawno nową przyczynę nieprzyjemnego zapachu z ust. Otóż jak się okazało, zapach ten jest skutkiem zarażenia pasożytami. Przeprowadzone w Instytucie badania wykazały, że „zbędne produkty przemiany materii pasożytów są toksyczne i stanowią wylęgarnię bakterii gnilnych w żołądku. Dlatego ludziom zarażonym pasożytami brzydko pachnie z ust”.

Problem w tym, że brzydki zapach z ust to drobiazg, zaledwie sygnał, że powinniśmy zacząć się bać. W dalszej części rozmowy doktor Pietruszewski przekonuje, że istnieją tysiące pasożytów, które mogą żyć w naszych wątrobach, mózgach, płucach i krwi. Co gorsza, twierdzi, że praktycznie każdy z nas jest nimi zarażony. Problem w tym, że tylko niektóre z nich natychmiast zaczynają agresywnie niszczyć ciało ludzkie. Inne żyją niezauważenie do momentu, gdy ich liczba jest już tak ogromna, że ciało nie jest w stanie sobie z nimi radzić i człowiek umiera.

Objawów zarażenia pasożytami jest więcej: alergie, częste przeziębienia, chroniczne zmęczenie, bóle głowy, mięśni, zaparcia (albo biegunki), nerwowość, bezsenność. „Jeżeli zauważycie u siebie przynajmniej jeden z tych objawów, to szansa na to, że na waszym organizmie żerują pasożyty, wynosi 99 procent. I należy się ich pozbyć tak szybko, jak to możliwe!” – przestrzega doktor Pietruszewski. I przekonuje, że obecnie jedynym skutecznym lekiem jest detoxic – lek opracowany przez jego kolegów z Instytutu Parazytologii przy współpracy z międzynarodowym zespołem naukowców. Jak na reklamę przystało.

Doktor wielu imion


Pozostało jeszcze 84% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • też roktór(2018-06-12 20:29) Zgłoś naruszenie 31

  ćoś mi się wydaje ,że dr Pietruszewski sprzedaje się za pieniądze,albo zwyczajnie bredzi. Gdyby to wszystko było prawdą większość ludzi nie dożywala by nawet do 10-go roku życia. Jestem lekarzem i nigdy nie wystąpiłbym w takiej niezbyt etycznej roli.

  Odpowiedz
 • kryminaltango(2018-03-12 14:57) Zgłoś naruszenie 10

  Najbardziej to mi się podoba *pozostało jeszcze 84 % treści * ..... ps. Teraz się ogłaszają jako **Krajowe laboratorium Chorób Pasożytniczych** :))))

  Odpowiedz
 • mixer(2018-01-22 09:14) Zgłoś naruszenie 21

  A czegoż chcesz się spodziewać po pejsatej "moralności"? Sami ten syf rozprzestrzeniają po swoich portalach propagandowych,to i będą go chronić na wszelakie sposoby.Tu czegoś nie dopowiedzą,tam lekko nagną rzeczywistość,a tępe bydło wszystko łyknie.

  Odpowiedz
 • ewa(2017-07-13 10:45) Zgłoś naruszenie 40

  SZANSA - możliwość powodzenia ; to coś pozytywnego. W tym przypadku to chyba nietrafnie użyte (coraz częściej używane w mediach bez zrozumienia). Zaś blokowanie treści w takim miejscu artykułu powoduje udział w tej reklamie gazety jako reklamującej środek na odrobaczanie i potwierdzanie tym samym szwindla. Cóż gazeta prawna......

  Odpowiedz
 • Panie Doktorze Pietruszewski! - (2017-06-30 10:39) Zgłoś naruszenie 130

  Spoko! Nie ma się czego bać. I tak ostatnie słowo należy do robaków.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane