Eleganckie, funkcjonalne i pozwalają oszczędzić czas. Nowoczesne sprzęty gospodarstwa domowego to obecnie niezastąpieni pomocnicy w codziennych pracach. Poznajmy markę Götze & Jensen, która świetnie wpisuje się w ten trend.

Domowe obowiązki stają się przyjemnością!

Sprzęt AGD jest obecnie bardzo zróżnicowany, wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, które sprostają nawet najbardziej wymyślnym potrzebom domowników. Niewątpliwym atutem są także rozwiązania, dzięki którym oszczędzamy nasz czas.

W ofercie marki Götze & Jensen znajdziemy artykuły, które pomogą szybko i sprawnie uporać się z obowiązkami i nie tylko. Jej portfolio zostało podzielone na cztery grupy: produkty do domu (odkurzacze, nawilżacze powietrza, żelazka, parownice do ubrań i in.) i kuchni (m.in. czajniki, blendery, roboty kuchenne, wyciskarki wolnoobrotowe, sokowirówki, grille elektryczne), przybory dla zdrowia i urody (m.in. suszarki, prostownice, depilatory, wagi łazienkowe) oraz akcesoria (m.in. lodówki turystyczne, wideorejestratory, uchwyty samochodowe, powerbanki).

Fot. materiały prasowe

Inspiracją marki jest połączenie codzienności z nowymi technologiami. Pozwoliło to na opracowanie innowacyjnych i funkcjonalnych produktów, które w korzystnej cenie oferują niezwykle przydatne rozwiązania. Dlatego jej sprzęty mogą zaskoczyć nas swoimi dodatkowymi funkcjami, często takimi, które spotykane są tylko w produktach typu premium. Przykładem jest kielichowy blender z funkcją gotowania (Blender Götze & Jensen TB901X). Urządzenie to bez trudu sprosta wielu kuchennym wyzwaniom tj. mieszanie, rozdrabnianie czy kruszenie lodu. Ale to nie wszystko! Możemy w nim również gotować. Gorące potrawy przygotujemy bezpośrednio w urządzeniu w bardzo krótkim czasie - nawet 25 minut. Dodatkowo, samodzielnie można ustawić temperaturę i czas gotowania. Trzeba przyznać, że to nie tylko oszczędność czasu, ale również znaczne ograniczenie ilości brudnych naczyń. Ponadto dzbanek blendera został wykonany ze szkła odpornego na zmiany temperatury, dlatego bez obaw można na zmianę przyrządzać w nim dania gorące i zimne. Warto mieć taki produkt w domu.

Urządzenie to, podobnie, jak inne produkty Götze & Jensen posiada wiele dodatkowych, przemyślanych udogodnień, jak ustawianie prędkości programu, intuicyjny wyświetlacz czy też wygodne i użyteczne akcesoria. Wszystko po to, aby nasze domowe obowiązki stały się przyjemnością!

Doskonała jakość w atrakcyjnej cenie

Producent marki Götze & Jensen bardzo dużą uwagę przykłada również do jakości swoich wyrobów. Każdy element poddawany jest wnikliwym testom, które potwierdzają jego trwałość i niezawodność.

Sprzęt produkowany jest z zachowaniem najwyższych standardów i objęty certyfikacją CE. Skrupulatnie sprawdzane są także surowce, z których wytwarzane są produkty przeznaczone do kontaktu z żywnością i one także spełniają wszystkie wymagane normy.

Niewątpliwą zaletą marki jest również fakt, że produkty Götze & Jensen są bardzo przystępne cenowo i mocno konkurują z podobnymi pod względem klasy i funkcjonalności wyrobami innych brandów.

Fot. materiały prasowe

Perfekcja w Twoim domu

Wysoka jakość wykonania, innowacyjność i elegancki wygląd to znaki rozpoznawcze marki Götze & Jensen. Fakt ten potwierdza jej ambasadorka Małgorzata Rozenek-Majdan - „Perfekcyjna Pani Domu”. Jako ekspert od idealnego porządku i nienagannego stylu, docenia elegancką kolorystykę oraz ciekawy design produktów tego brandu.

A trzeba przyznać, że urządzenia te prezentują się doskonale. W ich wyglądzie dominuje szlachetna czerń, szarość oraz stal. Sprawia to, że perfekcyjnie wpasują się w każde wnętrze, jako jego uzupełnienie i nieszablonowy dodatek.

Potwierdzeniem wysokiej klasy produktów Götze & Jensen jest również program Satysfakcji Klienta oraz setki opinii osób, które zakupiły jej artykuły.

Sugestie i uwagi użytkowników, zarówno te pozytywne, jak i negatywne, są dla twórców marki niezwykle istotne. To dzięki nim wprowadzane są dodatkowe usprawnienia oraz niezbędne poprawki. Wsłuchiwanie się w oczekiwania konsumentów to inspiracja dla projektantów i inżynierów, którzy stale pracują nad stworzeniem nowych produktów.

Marka Götze & Jensen jest coraz popularniejsza w naszym kraju, dowodem na to jest m.ni. przyznane jej prestiżowe Godło Dobra Marka 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Nagroda ta od 13 lat wręczana jest tym brandom i firmom, które wyróżniają się na naszym rynku wysoką jakością produktów i usług oraz cieszą się coraz większym zaufaniem i renomą wśród klientów.

Fot. materiały prasowe

Nowoczesna, polska marka

Marka Götze & Jensen jest własnością polskiej firmy ART-DOM sp. z o.o. z Łodzi. A jej produkty są kompatybilne z rozwiązaniami Smart Home. Dzieje się tak, ponieważ producent idealnie dopasował ją do produktów drugiej swojej marki Setti+, która oferuje nowoczesne i bardzo przemyślne rozwiązania z zakresu inteligentnego domu.

Małgorzata Bachórz

***

Götze & Jensen specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach AGD dla domu, ale w jej ofercie znajdziemy także wysokiej klasy zestawy garnków, noże czy akcesoria kuchenne oraz podróżne. Znakami rozpoznawczymi brandu są jakość wykonania, innowacyjność oraz dopracowany design. Większość jej produktów znaleźć można w popularnych sieciach marketów i sklepach internetowych RTV, AGD.

Więcej o marce i jej produktach:

https://goetze-jensen.pl/