Formuła Physio Sport Peptide Complex uwzględnia specjalnie wyselekcjonowaną kompozycję składników obejmujących liofilizowany kolagen rybi, kwas hialuronowy, ekstrakt z ananasa z bromelainą, MSM, siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, ekstrakt z buraka, kosmatkę japońską i kadzidłowiec indyjski.
Preparat przeznaczony jest dla osób uprawiających sport, będących w trakcie rehabilitacji i fizjoterapii, stosujących specjalne diety, mogące mieć niekorzystny wpływ na stan tkanki łącznej, stawów i kości, skóry, włosów i paznokci. Przeznaczony jest również dla każdej osoby, która suplementuje kolagen a chciałaby stosować najbardziej wartościowy produkt.
Reklama
W dziennej dawce Physio Sport Peptide Complex jest aż 650 mg liofilizowanego kolagenu rybiego i jak wynika z badań, jest to najwyższa porcja w produktach aktualnie dostępnych na rynku. Peptydy zawarte w liofilizowanym kolagenie rybim pozwalają na przekazanie sygnału do fibroblastów, które inicjują syntezę naszego własnego kolagenu w tkankach organizmu.
Warto podkreślić fakt, iż Physio Sport Peptide Complex uzupełniony został substancjami nieodkrytymi jeszcze przez przemysł suplementacyjny. Z kolei składniki o potwierdzonym działaniu zostały dobrane zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi, w ilościach gwarantujących skuteczność i synergię ich działania.
Dane kontaktowe:
www.wellu.eu
tel. +48 600 812 989
email: poland@wellu.eu