Świetna praca wykonywana konsekwentnie przez Zakład Produkcji Nasion w Siemoniu i Zespół Pracowników Agro-Sieć Sp. z o. o. zaowocowała wyróżnieniem Nasion Kujawskich prestiżowym laurem Dobra Marka 2022!

- Wybierając Nasiona Kujawskie otrzymujecie Państwo konkretną genetykę przetestowaną na tysiącach hektarów. Materiał siewny, który oferujemy jest zdrowy i pozbawiony patogenów oraz zanieczyszczeń. Wyróżnia się wysoką zdrowotnością i ponadprzeciętnym potencjałem plonotwórczym. Nasiona produkowane są pod ścisłym nadzorem w nowoczesnym Zakładzie Produkcji Nasion w Siemoniu. Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów i wykorzystaniu najnowocześniejszego zaplecza technicznego produkujemy kwalifikowany materiał siewny najwyższej jakości spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Klientów – podkreśla Magdalena Płuciennik , Manager Działu Nasion w Agro-Sieć Sp. z o.o.

Otrzymana nagroda jest dowodem najwyższej jakości kwalifikowanego materiału siewnego dostępnego w portfolio Agro-Sieć Sp. z o.o. oraz dużego zaufania, jakim rolnicy darzą nasze odmiany.

Reklama

Kwalifikowany materiał siewny dostępny jest w oddziałach i u handlowców firmy Agros-Sieć . Więcej informacji na www.nasionakujawskie.pl

Anna Kołodziejska, Manager Działu Marketingu w Agro-Sieć Sp. z o.o.

foto: materiały prasowe