MFormat (Racibórz) na rynku funkcjonuje od 2018 roku. Fachowa wiedza oraz bogate, ponad 15-letnie doświadczenie w branży meblarskiej wpłynęły na stworzenie mebli wysokiej jakości z dbałością o każdy najmniejszy detal i niezliczoną ilość zrealizowanych zamówień, a to w efekcie zaowocowało setkami zadowolonych klientów.
MFormat to przede wszystkim zespół profesjonalnych stolarzy i projektantów, którzy są w stanie stworzyć meble ,,skrojone na miarę''. W swojej pracy skupiają się głównie na indywidualnym podejściu do każdego klienta, wsłuchanie się w jego oczekiwania i zaproponowanie najbardziej korzystnego rozwiązania.
Meble cechuje nie tylko wysoka jakość, ale też estetyka, ergonomia i funkcjonalność. Głównym zakresem działań przedsiębiorstwa są meble kuchenne oraz kompleksowe zabudowy domów w meble na wymiar. W swoim portfolio firma posiada także wiele nawet najbardziej nietypowych realizacji z tego zakresu.
Reklama
MFormat proponuje dodatkowo projekty mebli w 3D, gdzie wykwalifikowani fachowcy przeniosą klienta do wirtualnej przestrzeni, w której można zobaczyć jak będzie wyglądało zamówienie już po całkowitym montażu. Usługa obejmuje dojazd do klienta, profesjonalny pomiar pomieszczenia, stworzenie projektu z wizualizacją 3D, wytyczne dotyczące instalacji, propozycje sugerowanego zestawu sprzętu AGD, przekazanie klientowi projektu w wersji elektronicznej lub papierowej i podpisanie umowy na realizację i montaż.
Do produkcji mebli używane są wyłącznie najlepsze materiały, pochodzące od doskonałych europejskich dostawców.
Dane kontaktowe:
www.m-format.pl
tel. +48 784 019 680
email: biuro@m-format.pl