Uzyskując prestiżowy tytuł Dobra Marka 2023, nazwa.pl po raz kolejny udowodniła swoją pozycję na rynku IT. Wyróżnienie od lat przyznawane jest najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym firmom. Dzięki zaufaniu klientów nazwa.pl może stale się rozwijać, rozbudowując swoją ofertę. Jako dostawca hostingu klasy premium nazwa.pl wyznacza standardy dla firm świadczących usługi IT. Tytuł Dobra Marka 2023 to więc idealne posumowanie tego, co w nazwa.pl działo się w ostatnim roku.

Nowoczesne technologie

Rynek IT wymaga od firm świadczących usługi hostingowe ciągłego rozwoju i inwestycji. Spółka nazwa.pl nieustannie stawia na innowacje, a swoim klientom oferuje wyłącznie rozwiązania najwyższej klasy. Mowa tu przede wszystkim o hostingu klasy premium, zapewniającym moc obliczeniową nawet do 8 vCPU i aż do 16 GB RAM dla każdego użytkownika. Dzięki technologii CloudHosting każda strona internetowa uruchamiana jest jednocześnie na setkach serwerów. To sprawia, że witryny na hostingu nazwa.pl działają zawsze szybko i bezawaryjnie. Niezawodność i wydajność to kluczowe aspekty, jakich oczekują wymagający klienci spółki. W ostatnim roku nazwa.pl skoncentrowała się na dodatkowych usprawnieniach swojej infrastruktury. Mowa tu między innymi o wymianie serwerów w klastrach WWW na maszyny wyposażone w ultraszybkie procesory Intel Xeon E−2388G, nowych serwerach w klastrach obsługujących bazy danych, a także rozbudowie połączeń nazwa.pl z innymi operatorami aż do ponad 450 Gbps.

Usługi klasy premium

Oferta premium nazwa.pl jest bardzo bogata. Oprócz CloudHostingu klienci mogą zamówić pocztę e-mail z kompleksowym zabezpieczeniem 2FA, nowoczesne serwery VPS czy domeny z dodatkami w pakiecie „Bezpieczna Domena”. Spółka udostępnia również certyfikaty SSL z szyfrowaniem ECDSA, usługę Cloud Backup do tworzenia kopii zapasowych plików znajdujących się na komputerach, usługę Mail Backup, dzięki której można zabezpieczyć zawartość dowolnych kont e-mail, oraz sieć CDN (Content Delivery Network). Wszyscy klienci nazwa.pl otrzymują profesjonalną całodobową pomoc techniczną, która jest świadczona nie tylko przez e-mail czy infolinię telefoniczną, lecz także przez czat i grupy dyskusyjne w mediach społecznościowych.

Kompleksowe rozwiązania

Warto zaznaczyć, że hosting premium od nazwa.pl jest zintegrowany z siecią Content Delivery Network. Tworzą ją serwery, które zostały rozmieszczone w wielu kluczowych dla ruchu internetowego miejscach na świecie, a odpowiadają one za dystrybucję statycznych elementów witryn WWW. CDN nazwa.pl zapewnia skrócenie fizycznej odległości, jaką pokonują dane między serwerem a użytkownikiem wchodzącym na stronę. Zmniejsza to czas ładowania serwisów, poprawia ich wydajność oraz pozycję w Google. Użytkownicy CloudHostingu mogą korzystać z szeregu dodatków, takich jak konwersja obrazów na stronach do formatu WebP, zabezpieczenie 2FA dla poczty e-mail, konsola do wykonywania kopii zapasowych danych, dedykowany adres IP lokalizowany geograficznie czy Reverse DNS.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo oferowanych usług stanowi priorytet nazwa.pl. Nieustannie rosnący poziom zagrożeń z cyberprzestrzeni sprawia, że nazwa.pl udostępnia wiele zabezpieczeń chroniących jej użytkowników. To między innymi logowanie 2FA do Panelu Klienta, CloudHosting Panel oraz do poczty. Warto zwrócić uwagę, że uwierzytelnianie dwuskładnikowe w przypadku poczty w nazwa.pl to nie tylko ochrona webmaila, lecz także poczty odbieranej przez programy na komputerach i urządzeniach mobilnych. Działa to jako dodatkowa warstwa ochronna, która znacznie utrudnia dostęp osobom nieupoważnionym. Kluczowe jest również to, że nazwa.pl wszystkie swoje usługi świadczy zgodnie z Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji PN-EN ISO/IEC 27001:2017.

Globalna obecność

Spółka nazwa.pl jest częścią NetArt Group, który działa w prawie 100 krajach na całym świecie. Od 1997 roku z usług NetArt Group skorzystało już ponad milion klientów, którzy zarejestrowali ponad 5 milionów domen, uruchomili ponad 500 tys. hostingów i aktywowali ponad milion certyfikatów SSL. NetArt Group zatrudnia kilkuset pracowników, którzy codziennie koncentrują się na dostarczaniu najwyższej jakości usług.

Jakość, zaufanie, renoma

Regularne inwestycje, rozbudowa infrastruktury, nieustanne poszerzanie oferty i podnoszenie jakości usług to od lat wyróżniki nazwa.pl. Spółka stale się rozwija, dostosowując swoje rozwiązania do potrzeb klientów. Dba również o ich najwyższą jakość i zapewnia całodobowe wsparcie techniczne, które jak widać po licznych pozytywnych opiniach, jest wysoce cenione przez klientów spółki. Tytuł Dobra Marka 2023 dla nazwa.pl jest więc wyróżnieniem, na które ta spółka w pełni zasługuje.

Oprac J.J.