Przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją oraz instalacją rozwiązań z zakresu fotowoltaiki oraz nowoczesnych pomp ciepła. W jego ofercie znajdują się m.in.: maty grzewcze, farmy fotowoltaiczne, będące jednocześnie najbardziej ekologicznym sposobem produkcji prądu, ładowarki do samochodów elektrycznych, a także wykorzystywany w branży budowlanej nowoczesny system termoizolacji PS Coat. W asortymencie 4ECO dostępna jest również autorska pompa ciepła HEATECO, którą, prócz wysokiej jakości, wyróżnia unikatowy design.

Materiały prasowe

Firma istnieje na rynku od 4 lat. Działa na terenie całego kraju, gdzie posiada aż 49 swoich oddziałów. 4ECO nie zamierza jednak na tym poprzestać i stale się rozrasta. Oferta spółki skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również do instytucji publicznych i przedsiębiorców. 4 ECO oferuje również franczyzę przy zachowaniu solidnego modelu biznesowego. Franczyzobiorca otrzymuje wsparcie merytoryczne, szkoleniowe oraz marketingowe ze strony wykwalifikowanego zespołu 4ECO. Ma także zapewnioną kompleksową realizację zleceń.

Reklama

Jedną z ważnych gałęzi działalności kieleckiej firmy jest pomoc w realizacji, zarządzaniu, rozliczaniu oraz szacowaniu dotacji z dostępnych programów Unii Europejskiej, jak również i z programów krajowych.

Zespół 4 ECO tworzą ludzie z pasją, którzy są otwarci na rozwój i innowację. W jej skład wchodzi m.in. 75 wykwalifikowanych ekip monterskich. Zlecenia wykonywane są terminowo, co wpływa na jakość i konkurencyjność na tle innych firm. Poprzez dostarczanie narzędzi niezbędnych do pracy oraz wsparciu na każdym etapie, partner firmy zyskuje komfortowe warunki rozwoju biznesu oraz osiąga satysfakcjonujące profity finansowe.

Materiały prasowe

Działania spółki z zakresu CSR nie ograniczają się tylko do kwestii proekologicznych, związanych z jej podstawową działalnością. Firma angażuje się również w akcje na rzecz lokalnej społeczności, wspierając młodzieżowe kluby sportowe, różne inicjatywy społeczne i charytatywne. Firma jest także głównym sponsorem klubu Łomża Industria Kielce.

4ECO jest Laureatem konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2021. Wartość rynkową spółki szacuje się na 169 mln zł. Firma plasuje się w ścisłej czołówce, jeżeli chodzi o liczbę przedsiębiorstw w województwie świętokrzyskim.

Adrian Obarski

Prezes zarządu 4 ECO sp. z o.o.

www.4-eco.pl