W&W Consulting to miejsce, w którym spotykają się kreatywne umysły, gotowe do tworzenia nowych, inspirujących rozwiązań. Opieramy się na wartościach takich jak atmosfera otwartości, inkluzyjności oraz podejście Human2Human, co przekłada się na możliwość inicjowania pozytywnych zmian w branży Safety, jak również w obszarach mental health, edukacja czy ochrona środowiska.

W W&W Consulting doceniamy każdy wkład, innowacyjną myśl i pomysł, który może przyczynić się do wspólnego sukcesu. Tu znajdziesz narzędzia do zmiany świata na bardziej bezpieczny. Razem tworzymy przyszłość pełną możliwości.

Poznaj oparte na współpracy środowisko, które promuje inkluzywność, rozwój i oryginalność. Tutaj nie tylko kształtujemy kulturę bezpieczeństwa, ale także tworzymy inspirujące doświadczenia w branży Safety. W biurze W&W Consulting znajdziesz przestrzeń, w której króluje unikalność podejścia i zachwycający design, a to po prostu odzwierciedla wizję firmy. Tworzymy miejsce, które kieruje się nie tylko efektywną komunikacją i kreatywnym rozwojem, ale także zapewnia maksymalny komfort i dobrostan zarówno pracownikom, jak i odwiedzającym.

Inwestujemy także w różnorodne programy szkoleniowe oraz oferujemy przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń, co umożliwia pogłębianie umiejętności oraz wspieranie innowacyjnych pomysłów. Przykładamy również uwagę do małych radości – pracownicy otrzymują dodatkowy dzień wolny w swoje urodziny.

Dzisiaj, zwłaszcza wśród pokolenia Z, pojawiają się nowe wartości i priorytety, a jednym z nich jest troska o planetę. Nie tylko to rozumiemy, ale wręcz stanowi to serce naszej działalności. Wdrażamy innowacyjne projekty, które jednocześnie dbają o bezpieczeństwo oraz chronią środowisko. Twoje Instrukcje BHP to symbol zrównoważonej produkcji, w 100 proc. opartej na recyklingu.

W&W Consulting to więcej niż miejsce pracy - to przestrzeń, w której razem tworzymy bezpieczne jutro. Przyłącz się do naszej społeczności, wzbogacaj ją swoją pasją i twórczością, a przede wszystkim - inspiruj innych.

Magdalena Włastowska,
Head of Business Development
Monika Grządziela
Head of Sales Department