Konstrukcje stalowe hal i wiat wykonywane są przez Meprozet Stare Kurowo profesjonalnie i terminowo, z zachowaniem najwyższych standardów jakości, w oparciu o projekty indywidualne, dostarczane przez inwestora, jak i plany powstające we własnej pracowni projektowej. Meprozet Stare Kurowo oferuje również kompleksowe usługi montażu i wykonawstwa.

Od ponad 20 lat firma jest uznanym partnerem na rynku niemieckim, dostarczając tam każdego roku kilkadziesiąt konstrukcji hal i wiat. Wszystkie są odpowiednio zabezpieczone przeciw korozji, poprzez cynkowanie ogniowe. Firma świadczy również usługi cynkowania ogniowego zanurzeniowego w czterech piecach. – Powłokę cynkową jako trwały, bezpieczny i ekonomiczny sposób zabezpieczenia stali przed korozją wykonujemy wg normy PN-EN ISO 1461 – podkreśla Zbigniew Wilczyński, Prezes Zarządu firmy Meprozet Stare Kurowo Sp. z o.o. Firma posiada wszelkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty (polskie i niemieckie) upoważniające do wykonywania konstrukcji stalowych spawanych w klasie EXC 3 oraz cynkowania zgodnie z DASt 022 (cynkowanie odpowiedzialnych konstrukcji budowlanych).

Kolejnym obszarem działalności firmy jest produkcja palet transportowo-magazynowych, siatek zgrzewanych oraz produktów dla rolnictwa, m.in. paśników, skrzyń do uprawy pieczarek i wyposażenia obór dla bydła mlecznego.

Przedsiębiorstwo posiada liczne uprawnienia i certyfikaty m.in. Certyfikat zgodności zakładowej kontroli produkcji w oparciu o normę EN-1090. W trosce o środowisko naturalne Meprozet wdrożył System Zarządzania Energią ISO 50001, który skupia się nie tylko na zagadnieniach związanych ze zużyciem energii, lecz również na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko. Wszystkie wdrożone standardy gwarantują wysoką jakość świadczonych usług cynkowania i produkcji wyrobów stalowych.

Meprozet Stare Kurowo jest laureatem prestiżowej nagrody – Perła Jakości Quality International 2019, otrzymanej za świadczone usługi cynkowania ogniowego.

Firma zdobyła również tytuł Lubuski Lider Biznesu.

Joanna Chrustek

Więcej o Meprozet Stare Kurowo Sp. z o.o.:

www.meprozet.com