Firma Fart Produkt powstała w 1994 roku i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją systemów osłonowych, stawiając zawsze na pierwszym miejscu jakość oferowanych produktów i usług. W bieżącym roku Fart Produkt został w Programie Najwyższa Jakość 2020 Laureatem Złotego Godła, przyznanego w kategorii System Zarządzania Jakością.
Reklama
Na początku swojej drogi firma produkowała głównie żaluzje aluminiowe, jednak zmieniające się otoczenie, nowe inwestycje i ciągły rozwój doprowadziły do tego, że dzisiaj w ofercie posiada około 50 grup produktowych, a ich produkcja odbywa się w dwóch nowoczesnych obiektach położonych w Toruniu.
W ofercie Fart Produkt znajdują się m.in. bramy garażowe i przemysłowe, rolety zewnętrzne, rolety screen, żaluzje fasadowe, roletki materiałowe, wewnętrzne żaluzje aluminiowe, drewniane i bambusowe, verticale, żaluzje plisowane, moskitiery i inne.
Jak podkreśla Marcin Szymanowski, Członek Zarządu spółki: – Wszystkie nasze produkty są robione na wymiar, na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz rozbudowanej flocie jesteśmy w stanie zapewnić jedne z najkrótszych terminów realizacji na rynku, a współpraca z renomowanymi dostawcami sprawia, że produkty są najwyższej jakości.
Przy współpracy z klientami firma stawia nacisk na wysoki standard obsługi, fachową wiedzę przekazywaną podczas szkoleń oraz stałą opiekę zespołu handlowego. Dzięki temu oferowane produkty są dostępne u stałych partnerów w całej Polsce, z którymi spółka współpracuje a także w takich krajach europejskich, jak m.in. Niemcy, Francja, Holandia, Estonia, Czechy, Wielka Brytania, Szwecja.

Joanna Chrustek