Atlas Ward Polska to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży budowlanej w Polsce i lider w zakresie budowy obiektów wielkopowierzchniowych. Nieustanne poszukiwania nowych rozwiązań, stałe doskonalenie procesów i partnerskie podejście do biznesu to czynniki, które miały znaczący wpływ na przyznanie firmie Złotego Godła QI 2020 w XIV edycji programu Najwyższa Jakość Quality International.
Agencja Gazeta

– W Atlas Ward Polska jakość postrzegamy wieloaspektowo. Standardy, które wypracowaliśmy przez ponad 20 lat działalności, optymalne procedury i zwinne zarządzanie projektami to gwarancja satysfakcji naszych inwestorów na każdym etapie współpracy – mówi Mariusz Górecki, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Atlas Ward Polska. Zgodnie z misją firmy równie istotna, jak kompleksowa realizacja inwestycji, jest dbałość o relacje. – Najwyższy poziom jakości definiujemy jako najwyższy poziom zadowolenia naszego klienta. Tego nie da się osiągnąć bez zrozumienia specyfiki jego biznesu i elastycznego podejścia do współpracy. A co najważniejsze – bez zaufanego teamu – wyjaśnia Mariusz Górecki.

Powracający inwestorzy

Atlas Ward Polska specjalizuje się w budowie parków logistycznych, hal magazynowych i produkcyjnych, obiektów biurowych i ekologicznych. W ciągu przeszło 20 letniej działalności spółka zrealizowała ponad 600 inwestycji o łącznej powierzchni przekraczającej 3 mln m2. – Budujemy przestrzeń do rozwoju biznesu naszych partnerów – jako Generalny Wykonawca bierzemy pełną odpowiedzialność za inwestycję. To deklaracja, która zobowiązuje i sprawia, że każdy detal oferowanych przez nas rozwiązań staje się niezwykle istotnym ogniwem w łańcuchu realizacji budowy – mówi Mariusz Górecki. Potwierdzeniem jakości oferowanych przez Atlas Ward Polska usług są powracający inwestorzy. Należą do nich m.in. światowy lider produkcji opon – Bridgestone, czołowy gracz branży automotive – Autoliv czy polscy producenci mebli. – Aktualnie realizujemy kolejne już inwestycje dla dewelopera powierzchni – 7R, czy producenta opakowań – Schumacher Packaging Polska. Niedawno zakończyliśmy budowę imponującego centrum dystrybucyjnego dla Dino Polska w Łobzie i już możemy pochwalić się podpisanymi kontraktami na kolejne dwa centra dla Dino – w Sieroniowicach i Sierpcu – mówi Prezes Atlas Ward Polska.

Najwyższa jakość to nieustający rozwój

Rosnące zapotrzebowanie wielu firm na nowoczesne powierzchnie magazynowe, szczególnie w dobie rozwoju e-commerce, pozwala Atlas Ward Polska na tworzenie dalekosiężnych planów w kategorii budownictwa logistycznego i magazynowego. Na celownik Generalny Wykonawca bierze też zaawansowane technologicznie budownictwo przemysłowe, ale obszarów rozwoju wrocławskiej firmy jest zdecydowanie więcej. – Wspólnym mianownikiem dla naszych licznych planów jest myślenie o budownictwie w kategoriach zrównoważonego rozwoju – coraz większy nacisk kładziemy na ekologię i poszanowanie środowiska. Jako jednostka certyfikująca inwestycje w systemie BREEAM mamy na to bezpośredni wpływ – dodaje Mariusz Górecki.

Magdalena Tułecka