Zapraszamy Cię do gry, do której z pewnością często zechcesz powracać. Nasza historia sięga 1967 r., kiedy to w małym garażu rodziny właścicieli firmy powstała gra planszowa Kimble (w Polsce pod tą nazwą znana jako odmiana popularnego „Chińczyka”). Dziś możemy dumnie oferować milionom klientów szeroki zakres gier i dobrą zabawę dzięki dystrybucji naszych produktów w ponad 80 krajach na całym świecie.

Nasza siedziba mieści się w Pori, w zachodniej Finlandii, gdzie w pełni zautomatyzowanej fabryce produkujemy zdecydowaną większość naszych gier. Od 2015 r. do oferty wprowadziliśmy książeczki dla dzieci a w 2016 r. zabawki pluszowe. Od 2012 r. działamy również na rynku polskim. Nasze biuro ma siedzibę w Krakowie, w Nowej Hucie. Współpracujemy z największymi sieciami detalicznymi oraz z wyspecjalizowanymi sklepami z zabawkami i książkami. Posiadamy certyfikaty jakości ISO 9001 oraz Ethical Toy Program ICTI.

Naszą misją jest pomaganie klientom w tworzeniu zabawnych i przyjemnych chwil, które później przerodzą się w cenne wspomnienia. Codziennie nasz dział kreatywny analizuje dziesiątki prototypów i pomysłów, aby następnie stworzyć niepowtarzalny produkt. Nie ograniczamy się do oferty familijnej i dla dzieci. Nasze produkty obejmują zarówno docenianą klasykę, gry typu party, podróżne czy drewniane gry plenerowe. Co roku oferujemy dziesiątki ekscytujących nowości w świecie gier.

Ciesz się tradycyjną grą Alias, która w tym roku obchodzi swoje trzydzieste urodziny. Zanurz się w czarującym skandynawskim królestwie zabawek pluszowych Lumo Stars, albo zażyj zdrowego ruchu grając w kręgle Mölkky na własnym podwórku!

Jesteśmy dumni z wyróżnienia nas tytułem Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma, z wysokiej jakości naszych produkcji, profesjonalizmu pracowników oraz odpowiedzialnego podejścia do kwestii etycznych i środowiska naturalnego.

Poznaj nasz świat oraz nasze zabawki i gry planszowe.

Tactic Games Sp. z o.o. oddział w Polsce
ul. Kocmyrzowska 13A lok. 14/15
31-750 Kraków,
tel: +48 723 735 774
www.tactic.net