Zdrowy styl życia, to podstawa dobrego samopoczucia i kondycji. Dbać o to należy każdego dnia, dobierając właściwą dietę i pijąc odpowiednią ilość płynów w ciągu dnia. Woda - to najważniejszy z nich, mineralna, z dużą zawartością życiodajnych pierwiastków. To odpowiedni wybór.
Reklama

Dlaczego warto pić wodę mineralną?

Naturalna Woda Mineralna Muszynianka to doskonały wybór dla osób ceniących zdrowy styl życia, wybierających produkty najwyższej jakości. Dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia, pracują, uczą się, realizują marzenia. Głównym powodem, dla którego warto po nią sięgać to ogromne bogactwo minerałów i substancji odżywczych, które zawiera oraz niepowtarzalny smak.

Jednym z jej najważniejszych składników jest magnez, którego niedobór może powodować m.in. skurcze mięśni, rozdrażnienie, brak snu czy kłopoty z pamięcią. Warto zadbać o odpowiednią dietę, bogatą w warzywa, owoce i ryby, uzupełnioną piciem wody mineralnej, takiej jak Muszynianka. Wybierając ją zaspokoimy dzienne zapotrzebowanie na wapń, który ułatwia leczenie procesów zapalnych, uszczelnia naczynia krwionośne, a także jest budulcem kości i zębów. Żelazo, które przyczynia się do produkcji czerwonych krwinek, co zapobiega anemii czy potas, który przyczynia się do obniżenia ciśnienia krwi oraz pomaga w przyswajaniu wody, a także wpływa na pracę mięśni.

Picie wody sprzyja przemianie materii oraz usprawnia pracę nerek, dlatego regularne uzupełnianie płynów jest sprzymierzeńcem w detoksykacji organizmu. Pomaga zapanować nad apetytem, co czyni z wody pomocnika w walce o lepszą sylwetkę. Docenią to osoby będące na diecie.

Każdy kto dba o aktywność fizyczną z pewnością wie, jak ważne jest nawadnianie podczas wzmożonego wysiłku. Osoby dopiero zaczynające przygodę ze sportem, powinny szczególnie zwracać uwagę na uzupełnianie płynów podczas treningów, ponieważ składniki odżywcze i minerały wypłukują się z organizmu wraz z potem. Ze względu na to, że Muszynianka zawiera wiele cennych pierwiastków, picie jej świetnie pomoże je uzupełnić, w trakcie i po treningu.

Firma z tradycją

Muszynianka Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem powstałym w latach 50. Od tej pory przechodziła wiele transformacji, modernizowała i rozwijała swoją działalność, aby dzisiaj produkować ponad 60 tys. butelek 1,5 l wody mineralnej na godzinę. Wprowadziła także produkt Premium - wodę w szklanej butelce o pojemności 0,3 l. To odpowiedź na rosnące wymagania Klientów firmy.

Muszynianka nie tylko rozwija się rynkowo, prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne, wydając Poradnik Zdrowiej z Muszynianką, publikując testy na edukacyjnym portalu Akademia Zdrowia Muszynianki czy dbając o najmłodszych konsumentów w ramach akcji Strefa Zdrowia.

Firma na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród. Wśród nich najnowsze wyróżnienie - Złote Godło QI 2019 w kategorii QI Product – produkt najwyższej jakości. Doceniono wysokie standardy zarządzania obowiązujące w przedsiębiorstwie i pozytywny wizerunek na rynku.