Jaworzyna Śląska (woj. dolnośląskie) oferuje grunty inwestycyjne, atrakcyjnie zlokalizowane w tamtejszej Strefie Przemysłowej, przy drodze dojazdowej do autostrady A4 i drogi ekspresowej S3.
Media

Strefa Przemysłowa w Jaworzynie Śląskiej ma unikatowe położenie, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja, która umożliwia skomunikowanie z międzynarodową siecią połączeń autostradowych i kolejowych. Strefa znajduje się w odległości 26 km od autostrady A4, 21 km do węzła drogi ekspresowej S3 oraz zaledwie 750 m do zjazdu na drogę wojewódzką nr 382. Strefa posiada połączenie kolejowe z węzłem linii nr 274 i 137, co umożliwia połączenie z głównymi korytarzami kolejowymi w Polsce i Europie. Ponadto w odległości 62 km funkcjonuje międzynarodowy port Lotniczy Wrocław Strachowice, niespełna 11 km dzieli Strefę od lotnika dla małych samolotów biznesowych w Świebodzicach.

Sąsiedztwo dwóch podstref Wałbrzyskiej i Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz dwóch nowych parków przemysłowych LG/Philips w Biskupicach Podgórnych i Mercedes - Benz pod Jaworem sprawia, że jest to atrakcyjny teren inwestycyjny.

Również w aspekcie pozyskiwania pracowników Strefa Przemysłowa posiada niezwykle korzystne usytuowanie. W promieniu 30 km mieszka ponad 200 tys. osób w wieku produkcyjnym, a sprawny system autobusowej i kolejowej komunikacji publicznej pozwala dotrzeć do pracy w krótkim czasie. Ponadto 42 szkoły ponadpodstawowe w powiecie świdnickim oraz 18 publicznych szkół wyższych i liczne uczelnie prywatne w promieniu 60 km, dają możliwość pozyskania wykwalifikowanej kadry.

Obecnie do sprzedaży dostępne są działki o powierzchni od 1,26 ha do 3,19 ha. Łączna powierzchnia powstających terenów inwestycyjnych to prawie 80 ha.

Władze Gminy Jaworzyna Śląska zapewniają pomoc w procesie inwestycyjnym oraz w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. Zapraszamy do zainwestowania w Strefie Przemysłowej w Gminie Jaworzyna Śląska!

www.invest.jaworzyna.net
invest@jaworzyna.net
tel. + 48 74 85 88 230