W codziennej pracy TPG stawia na spełnianie najwyższych norm i standardów w zakresie jakości i bezpieczeństwa usług, a zespół blisko 800 pracowników jest dla firmy najcenniejszym aktywem. Miarą sukcesu Trans Polonii jest zaufanie stałych klientów i wciąż rosnące portfolio nowych. To motywuje do podejmowania kolejnych wyzwań i tym samym dalszej realizacji strategii rozwoju.

Na problem deficytu kierowców zawodowych na rynku TPG odpowiada innowacyjnie. Grupa już pod koniec 2017 r. utworzyła Szkołę Kierowców, do której zaprasza osoby myślące o karierze kierowcy zawodowego oraz takie, które dopiero szukają dla siebie interesującej pracy. Tym, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji firma finansuje pełne szkolenie i gwarantuje zatrudnienie w spółkach należących do Trans Polonii.

TPG specjalizuje się w świadczeniu usług efektywnego, bezpiecznego i dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta transportu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi oferty, konkretne zlecenia realizuje profesjonalnie, budując dzięki temu solidne relacje z wiodącymi partnerami w takich sektorach, jak paliwowy, chemiczny, bitumiczny czy spożywczy. Codziennie, krok po kroku, wspiera swoich kontrahentów w sprostaniu bieżącym wyzwaniom w zakresie coraz bardziej wymagającej obsługi procesu logistycznego. Zdolności ekonomiczno-organizacyjne firmy umożliwiają obsługę największych koncernów na rynku polskim i rynkach zagranicznych, jak i mniejszych przedsiębiorstw, wymagających równie wysokiej jakości współpracy.

Swój potencjał firma buduje przede wszystkim poprzez ciągłe unowocześnianie floty transportowej, tj. zakup nowych jednostek oraz nowoczesne technologie i innowacje, które wpływają na komfort, jakość i bezpieczeństwo przewozu. Flota Trans Polonii wyposażona jest m.in. w systemy geolokalizacji i analizy jazdy w trybie rzeczywistym, co umożliwia kontrolę pracy i ocenę przebytych tras. To jeden z najbardziej zaawansowanych systemów w branży. Wybrane rozwiązania zapewniają nie tylko bieżący nadzór nad flotą, ale pozwalają również na podejmowanie działań, mających na celu zwiększenie efektywności jej wykorzystania oraz oszczędności związane z eksploatacją pojazdów.

Podążanie za globalnymi trendami oprócz wzrostu jakości i bezpieczeństwa pracy, ma dodatkowy atut. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym, Grupa Trans Polonia płynnie i bezproblemowo dostosowuje się do pojawiających się nowych regulacji, takich jak wprowadzone przepisy pakietu przewozowego, czy paliwowego.

TPG stale myśli o przyszłości i obserwuje trendy oraz światowych liderów przemian branży moto, chcąc być zawsze gotową na najnowsze zmiany rynku.

źródło: Materiały Prasowe