Jesteśmy dumni z możliwości odebrania, drugiego z rzędu, tytułu Lider Społecznej Odpowiedzialności – Dobry Pracodawca. Ostatni rok, to dla nas czas wyzwań i intensywnego rozwoju. Dziś jesteśmy obecni w niemal 380 polskich miastach! Poprzez 460 elektromarketów oraz zespoły ekspertów i konsultantów codziennie rozwijamy pasję Polaków do nowoczesnych technologii.

Skuteczna realizacja tej misji uwarunkowana jest jednak wysokimi kompetencjami naszych zespołów na wszystkich szczeblach budowania relacji z klientami. Staramy się również tworzyć przyjazne miejsca pracy wierząc, że idea ta jest warunkiem niezbędnym do konsekwentnego podnoszenia standardów, kwalifikacji i satysfakcji z wykonywanych obowiązków służbowych. Wyzwania te są tym większe, gdy zrozumiemy, że nasze wysiłki dotyczą rzeszy 8,5 tys. pracowników!

W imieniu sieci Media Expert serdecznie dziękuję Kapitule Ogólnopolskiego Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności za przyznanie naszej sieci tego zaszczytnego wyróżnienia. To dowód, że wytyczona przez nas ścieżka tworzenia przyjaznych miejsc pracy jest słuszna, a wartości, którym jesteśmy wierni od ponad 15 lat są doceniane. Poczucie stabilizacji zatrudnienia i finansowego bezpieczeństwa, koncepcja współdziałania, a nie współzawodnictwa i wspieranie indywidualnego rozwoju to elementy, które mają swoje odzwierciedlenie we wdrażanych przez Media Expert programach pracowniczych. Stawiamy na długoletnią współpracę oraz budujemy indywidualne ścieżki rozwoju kariery, inwestujemy w kompetencje i tworzymy warunki, w których każdy z naszych pracowników może uwolnić swój potencjał. Aktywnie wspieramy inicjatywy, dzięki którym praca w Media Expert jest również okazją do zawierania ciekawych znajomości, budowania relacji, empatii i otwartości na świat oraz rozwijania i dzielenia się swoimi pozazawodowymi pasjami. Dbamy o te obszary z przekonaniem, że pracownicy Media Expert stanowią jeden z naszych najważniejszych kapitałów, a umiejętne nim zarządzanie wpływa finalnie na konkurencyjność całej sieci.

Sieć Media Expert i – powołana do życia przez jej właścicieli – Fundacja „Włącz się!” od lat promuje w Polsce ideę wolontariatu. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, którzy z entuzjazmem i empatią angażują się w pomoc najbardziej potrzebującym, realizując nawet kilkadziesiąt projektów charytatywnych rocznie. Jestem przekonany, że obowiązkiem dobrego pracodawcy jest wspieranie takich inicjatyw – dzięki nim zmieniamy świat na lepsze, a wspólnie czyniąc dobro, sami stajemy się doskonalsi.