Nowa linia IQ LED od Kanlux to żarówki dostępne w 3 barwach do wyboru (2700K, 4000K, 6500K), zależnie od tego, jakiego światła w danej chwili potrzebujesz. Jedne świetnie sprawdzają się w salonie, inne idealnie nadają się do czytania, kolejne zastosujesz z powodzeniem w łazience, a do sypialni dobierzesz źródła, których moc świecenia możesz regulować za pomocą ściemniacza (te mają oznaczenie DIM). Do wyboru mamy wszystkie popularne kształty i trzonki żarówek.

źródło: Materiały Prasowe

IQ LED to prawdziwa magia światła, która powstała z połączenia pasji i technologii. W czasie naszych badań i testów narodził się projekt IQ LED, wyłonił się z potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa, zadbania o komfort i domowy budżet. W laboratorium Kanlux zmieniono dobre emocje w dobre osiągnięcia, a potrzeby zastąpiono rzeczywistością — opracowano światło, które może towarzyszyć Ci przez długie lata. To prawdziwie magiczne połączenie, które zachwyca każdego dnia i nocy. W Kanlux wierzymy, że jakość światła ma znaczenie, a IQ LED rzuca nowe światło na to, jak dopracowana może być żarówka. To coś więcej niż tylko technologia, to mnóstwo kreatywności i setki godzin intensywnej pracy, które pozwoliły opracować nowy standard technologii LED.

Projektanci Kanlux wybrali najwyższej klasy zasilacz i dopasowali do niego wyjątkowej jakości diody LED. Tak wyjątkowe światło wymaga w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej, która gwarantuje powtarzalność najlepszej jakości. Dzięki temu efekt migotania w linii IQ LED został zniwelowany, a oświetlenie ma bardzo naturalną barwę i zapewnia pełne bezpieczeństwo fotobiologiczne dla Twoich oczu i skóry.

Szczególnie na tle pozostałych wariantów linii IQ LED wyróżniają się wersje ściemniane (DIM). To wyjątkowe źródło światła, które umożliwia płynną regulację natężenia światła za pomocą ściemniacza. Ta sama żarówka może delikatnie rozświetlać wnętrze podczas oglądania filmów, dawać ultra jasne światło niezbędne do pracy lub czytania, bądź pełnić funkcję lampki nocnej, emitując światło, które pomoże Ci odpocząć. To nieporównywalna z niczym wygoda, przyjemność i niczym nieograniczone możliwości w aranżacji wnętrza. IQ LED to również wyjątkowo niskie zużycie prądu. Klasa energetyczna A+, to gwarancja wydajności, potwierdzenie przemyślanej konstrukcji i jakości wykonania. IQ LED jest zbudowana tak, by oszczędzać pieniądze dzięki jakości, a nie jej kosztem. To prawdziwa inteligencja oświetleniowa, której jakość została potwierdzona międzynarodowym certyfikatem TÜV Rheinland.

Łukasz Kłys